Anneler günü yazıları resimleri

Konusu 'Kutlama Kartları' kategorisindedir ve Elif tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Elif Aktif Üye Yönetici Admin

Anneler günü görselleri

Anneler günü yazıları resimleri

Anneler evlatlarını dünyaya getiren ve hayatı boyunca da onların en büyük destekçisidir.
    Annenin sevgisi ve bu sevgisini çocuğun hissedebilmesi o kadar önemli. Annelerimiz tüm yaşamı boyunca çocuklrını koşulsuz sevip düşünmüştür. 365 gün içinden sadece bir günü annemize ayırmamak, Sadece bu gün değil her gün annemize onu sevdiğimizi hissettirelim.

2012 yılının Anneler günü kutlu olsun..

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse: annem derdim.

Güzel anneler günü resimleri

Anneler günü resimleri

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun

anneler günü ile ilgili resimler

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır icin çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun.

2. Elif Aktif Üye Yönetici Admin

Cevap: Anneler günü yazıları resimleri

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her sanıye benimlesin. Herzaman bana destek oldun. Sen benim ıçın çok özelsın. Anneler günün kutlu olsun…

Benım ıçın herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesıne . Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasık dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çoook severim.

3. Elif Aktif Üye Yönetici Admin

Cevap: Anneler günü yazıları resimleri

Anne seni seviyorum.Belki sevgimi her zaman gösteremıyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun.Anneler günün kutlu olsun.

Sayfayı Paylaş