Canım Arkadaşıma Mektup

Konusu 'Karışık Sözler' kategorisindedir ve Lavinia tarafından 25 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Lavinia Aktif Üye Yönetici Admin

Arkadaşa Mektup

En yakın arkadaşa mektup

Arkadaşlarınıza duygularınızı anlatmakta zorlanıyorsanız bunlar sizin için örnek olabilir.

Canım arkadaşım... Kısa bir süre sonra gidiyorsun, belki de aylarca görüşemeyeceğiz. Aramıza daha önce de mesafeler girdi ama hiç bu kadar uzun olmamıştı. Sık sık görüşemesek de, telefonda sesini duymak hayatımdaki varlığını hissetmek bana her zaman yetiyor. Şunu bilmeni istiyorum ki sen benim hayatta sahip olduğum tek gerçek dostumsun. Aramızdaki yalansız, çıkarsız sevgiyi hiç kimsede, hatta ailemde bile, bulabileceğimi sanmıyorum. Gittiğin uzaklarda umarım özlemini duyduğun mutluluğu bulursun. Sen mutlu oldukça ben daha çok yaşıyorum bu duyguyu. Hep hayatımda kal olur mu?

Can arkadaşım, yol arkadaşım...
    Ne çok şey var aslında sana söylemek istediğim, ne çok şey var teşekkür borçlu olduğum... En zor zamanlarımda elini sen uzattın bana, karanlıktan aydınlığa ilk adımlarımı seninle attım. Ne çok yaşanmış anılarımız var. Bazen pijamalar üzerimizde, film seyrederken elimizde kabak çekirdekleri gözyaşlarımız sel oldu, bazen kızlarla Heybeliada’da mimozalar arasında bulduk kendimizi... Yıllar yıllara eklendi, çok değiştik, çok yollardan geçtik. Ama dostluğumuz da bizimle büyüdü, bizi biz yaptı. Ali bir gün dönüp, “Sen benim ikinci annemsin” dediğinde, yüreğinden hissederek söylediği bu söz ile durdum düşündüm, dosttan ötesin sen, öteki bensin...

Alıntıdır

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Canım Arkadaşıma Mektup

Can arkadaşım, yol arkadaşım...
    Ne çok şey var aslında sana söylemek istediğim, ne çok şey var teşekkür borçlu olduğum... En zor zamanlarımda elini sen uzattın bana, karanlıktan aydınlığa ilk adımlarımı seninle attım. Ne çok yaşanmış anılarımız var. Bazen pijamalar üzerimizde, film seyrederken elimizde kabak çekirdekleri gözyaşlarımız sel oldu, bazen kızlarla Heybeliada’da mimozalar arasında bulduk kendimizi... Yıllar yıllara eklendi, çok değiştik, çok yollardan geçtik. Ama dostluğumuz da bizimle büyüdü, bizi biz yaptı. Ali bir gün dönüp, “Sen benim ikinci annemsin” dediğinde, yüreğinden hissederek söylediği bu söz ile durdum düşündüm, dosttan ötesin sen, öteki bensin...

3. zeliha Ziyaretçi

seni seviyorum arkadasim

Canim arkadasim tugba
    ilk tanistigimiz gunu daha dun gibi hatirliyorum on arkadas olduk sona ise en iyi arkadas ve sonrada kan kardes
    eger bazen kussekte en fazla 5 dakika suruyordu ben senden ayrilali tam 5 ay oldu her aksam ruyamda seni goruyorum ve hep agliyarak uyaniyorum bilgisiyardan goruntulu gorussrekte yetmiyor ben yaninda olmasamda hic uzulme burdaki arkadaslarimin hic biri senin gibi olmuyor anladimki
    meğer sen benim kardesim gibiymissin seni cok seviyorum canim arkadasim tugba

4. Misafir Ziyaretçi

GÜZELMİŞŞ

5. Misafir Ziyaretçi

Çokkk gÜzellll

Sayfayı Paylaş