Dosta Günaydın Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' kategorisindedir ve Elif tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Elif Aktif Üye Yönetici Admin

Günaydın Mesajları Dosta

En güzel dosta günaydın mesajları

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, dostça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun...

Sabahın ilk ışıkları yüzüne vursun, günün en güzel öten kuşu pencerene konsun ,bugunün ilk gülümsemesi benden sana hediye olsun..:eek: günün aydın olsun dostum

En güzel çiçekler bahçen de olsun VE en sevdiğin insan yanında olsun günaydın sevgili dostum

Günaydın sabahı aydınlatan dostum..

Daraldığın zamanlar olacaktır..Hayat denen nefes aralarında taşıdığın beden ağır gelecektir zamanla ruhuna karanlıktan ve yalnızlıktan ne kork nede güneş olup aksın hüzünler o gözlerinden çünkü; unutma ki her gece iki gündüz arasındadır inadına aydınlığa ve yaşamaya bu gece yıldızın bol olsun ve sabah güneş yalnız senin için doğsun ve ilk günaydının benden olsun..

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.

Gün Daha Yeni Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Dostum..

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın arkadaşım Sana Günaydın Sadece Sana.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir her zaman görmesen de her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Günaydın arkadaşım

Dünün sorun zannedip üzüldüğünüz sıkıntılarının,bugün rahmete dönüşüne tanık olabileceğiniz,enerji dolu bir gün yaşamanız ümidiyle gunaydin..

Hayat sunulan zaman yaşamaktır. Her insan yaşamak ister ama engel olan yine hayattır. Çok mutlu yaşayan yoktur ama yaşamak en büyük mutluluktur. HEP MUTLU OL. En güzel rüyadan en mutlu sabahına uyanın... Herkese, her dile, her ırka, dünyaya ve sevdiklerime MUTLU YARINLAR..

Sayfayı Paylaş