Eşime Doğum Günü Mesajı

Konusu 'Kutlama Mesajları' kategorisindedir ve Lavinia tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Lavinia Aktif Üye Yönetici Admin

Eşime Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü mesajları eşime

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmeIini verirmiş ben hayata ne verdim biImiyorum ama bana ummadığım kadar değerIi oIan seni verdi iyiki doğdun iyi benimIesin aşkım seni çok seviyorum

bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bitanem

Hayatın bazen bzIere yaptıgı süprizIerin en güzeIisin sen benım mucizemsin seninle var olan herseyi seviyorum belki dogdugun andan bu zamana kadar yanında degildim ama sana hersey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar hersabah ilk ben sana iyi ki dogdun diyecegim iyi ki dogdun kocacıgım

Sen hayatıma oyle bir anda dogdun ki..İyiki varsın hayatımın anlamı...Benım en degerlı varlıgım herseyım..Senı cooook seviyorum.Dogum gunun kutlu olsun.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Seen Basıma gelen en tatlı belasın :) Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle Sen'li Ben'li Senelere Sevgilim , Seni Seviyorum :)

Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Kısacası doğum günün kutlu olsun. İyiki varsın seni çok seviyorum HAYATIM !

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA...

Sayfayı Paylaş