Günaydın Herşeyim Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' kategorisindedir ve Lavinia tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Lavinia Aktif Üye Yönetici Admin

Günaydın Herşeyim sözleri

Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyim

Gözlerimi açtığımda hayalini karşında görmek, sabahın güneşi ile ağzımda adına şarkılar yazmak seni dinlemek seni izlemek kısacası hayata seninle başlamak kadar güzel ne olabilir bu hayatta? Günaydın herşeyim..

Sen hep gözlerimdesin, sen benim güneşimsin, yarınlarımdaki ümitlerimsin sen benim biriciğimsin...

Adını yazmışım kalbime kim sökebilir seni benden? beynime kazımışım gözlerini kim düşüncelerimi değiştirebilir ki? Gözlerimde hayalin kimseyi göremem sensiz sevgilim, günaydın herşeyim...

Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

Günümün aydın geçmesi için sen olmalısın hayatımda ki benim için o günlerin bir anlamı olsun birtanem seninle hayat cennet gelir bana biricik sevgilim günaydın..

Sen yokken geceler uzun gelir bana yıldızlara bakarım seni hayal ederim gecenin ayazında, uyandığımda bakarım güneşe seni görürüm gülyüzün yansır odama yavaşca ve ısıtır bedenimi sessizce sevgilim benim seviyorum seni biriciğim günaydın sevgilim...

Sen girdin ya hayatıma nasıl gece gündüzü özlerse bende seni öyle özlemeye başladım, sen girdin ya hayatıma yaşadığım geceler seninle birlikte güneş oldu karanlık hayatıma, sen girdin ya hayatıma hayat yaşanır oldu ufacık dünyamda biriciğim benim seviyorum seni.

Başımı yastığımdan kaldırdığım an gözlerin gelir gözlerimin önüne, bakarım usulca güneşe seni andırırcasına doğar yavaşca dünyaya, güneşe baktığımda sen gelirsin gözlerime ve seni izlerim nasıl doğuyorsun bak bugünümede...

Sayfayı Paylaş