İyi dilekler mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' kategorisindedir ve Yavuz tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Yavuz Üye Üye

İyi dilek temenni sözleri hayırlı dilek mesajları

Sevdiklerinize arkadaşlarınıza ve her özel günde yakınlarınıza göndere bileceğiniz manalı iyi dilek ve temenni mesajlarını sizler için derledik. Güzel günlerinde arkadaşlarınızı manalı ve dua gibi hayır dilek ve temenni mesajları ile kutlaya bilirsiniz. İyi güzle ve hayırlı dilek temenni sözleri.

Hayatın bütün güzellikleri ve mutlulukları yanında olsun, gönlünden huzur ve sevgi hiç eksik olmasın, güzel hayallerin bir bir gerçek olsun, güzel delklerim hep seninle beraber olsun.

Melekler üzerinde kanat gersinler seni kem gözlerden götürsünler sevgili gözlere yakın etsinler Allah'a emanet olasın.

Bir dilek tuttum senin için mutlu ve huzurlu yarınların için sevgi neşe ve bolluk arkadaşın olması için.

Yeni işinde başarılar diliyorum, kariyerinde yükselmeni ve hayırlı çalışmalar dileklerimle.

Mezuniyetini en içten dileklerimle kutluyorum, hayat okulunda başarılar diliyorum.

Evlilik yıl dönümünüzü en içten dileklerimle kutluyorum hayırlı mutlu nice yeni senelere ulaşmanızı diliyorum.

Sağlık sıhhat ve mutluluk dileklerimi senin için biriktirdim şimdi hepsini birden sana gönderiyorum sakın altında kalma sen de ban yolla.

Her yeni dün geçen günlerini aratmasın, mutluluk seni bizim aramıza katsın.

Hayır güzel ve iyi dilekler benim dilimdeler, senin için tekrar tekrar dolaşıp duruyorlar güzel dileklerim hep seninle beraber unutma.

İyi dilekler diledim senin için bilmem etkisini hissettin mi? Bekle birazdan yağmur gibi üzerine yağacaklar...

İyi dilek ve temenniler her konuda değişik format içermektedir. Siz değerli okurlarımızdan değişik konularda iyi ve güzel dilek temenni mesajlarınızı konuya cevap olarak bekliyoruz.

Sayfayı Paylaş