Toki Konut Projeleri 2013

Konusu 'Ne nerede' kategorisindedir ve Elif tarafından 26 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Elif Aktif Üye Yönetici Admin

Toki Konut Projeleri 2013

Bugüne kadar bir çok konut üreten,Toplu Konut İdaresi (TOKİ) yeni konut üretimine geçmeden elindeki stokları eritme kararı aldı.

2013 Toki Konut Projeleri Fiyatları 40.000 TL ile 350.000 TL arasında değişen konutlar için 240 aya kadar vade yapılıyor.

2013 Toki Konut Projeleri Kampanya Detayları

- Farklı büyüklükte 2+1 ve 3+1`lerden oluşan 1399 konut için tüm şartlar ortadan kaldırıldı.

- Satışa çıkan konutlar arasında alt gelir grubuna yönelik evlerde bulunuyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin tek yapması gereken başvuruları bir an önce yapmak. Çünkü satışlar başvuru önceliğine göre gerçekleştirilecek.

- Toki Konut Projeleri Fiyatları 40.000 TL ile 350.000 TL arasında değişen konutlar için 240 aya kadar vade yapılıyor.

- Toki Konut Projeleri Kampanyası için Son başvuru 28 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

- 28 Eylül 2012'ye kadar sürecek başvurular ilgili konutlar için Halkbank ve Ziraat bankalarına yapılabilecek. Konutlarda peşin seçeneklerinin yanı sıra yüzde 10 ve yüzde 15 peşinat ve 96 aydan 240 aya kadar uzayan vade seçenekleri de olacak.

2013 Toki Konut Projeleri Kampanyası için Son başvuru 28 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Toki Konut Projeleri 2013

kırklarelı projesı varmı ve ne zaman bılgı verırsenız sevınırım

3. Yavuz Üye Üye

Kırklareli ilinde 2012 ve 2013 yılı toki projesi bulunmamaktadır. Konu ile ilgili bilgileri sitemizden ve Toki resmi sitesinden takip edebilirisniz.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kırıkkale Merkez – Yenimahalle Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları ileri bir tarihe ertelenmiş olup satış tarihleri web sitemizden duyurulacaktır.(TOKİ)

4. Misafir Ziyaretçi

Ben 2012 de trabzon tokİ konutlari İÇİn baŞvurmak İstedİm bana yer sahİbİ olmak Şartini sÖyledİler bİlgİlendİrmedİler sİzden rİcam trabzon merkezdekİ konutlardan bİrİnİ almak İstİyorum nasil baŞvuruda bulunacagimi bİlmİyorum buna aİt hİÇ bİr bİlgİde yok lÜtfen yardimci olurmusunuz..

Sayfayı Paylaş