2013 Doğum Günü Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sponsorlu Bağlantılar
    Doğum Günü kutlama Mesajları 2013

En güzel doğum günü sözleri. Gece saat 00.00 olduktan hemen sonra sevdiklerinizin Doğum gününü kutlayan ilk kişi olmak istiyorsanız işte yeni doğumgünü kutlamak için özel yazılar..

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Bu Günü sana veriyorum dogum günüm KUTLU olsun..

Güneş kadar sıcak.. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.Doğum Günün Kutlu Olsun..

iyiki dogdun iyiki benimsin dogum gunun kutlu olsun yesil gozlum

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Doğum günün kutlu olsun.. bol kazançlı bir yıl geçirmeni isterim..

Belki mutlusun, belki hüzünlü, belkide kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar..

Doğum günün Kutlu olsun Mutlu ol senelerce..Yeni yaşında sağlık para başarı dilediğin herşey gönlünce olsun.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce! Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene.

Doğum Günün Kutlu Olsun, Güzeller güzeli .. Nice Senelere.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun..

Bu gün senin doğum günündü ömrüm yıllara bölündü. Ruhumu teninle boyadım evimdi kokunla yaşadım. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim..

Sağlıklı, huzurlu, mutlu nice senelerde beraber olmak dileğiyle.Doğum günün kutlu olsun

Arkadaslar birer yıldız gibidir, onları herzaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düsündüklerini bilirsin. Doğumgünün kutlu olsun.
Benzer Başlıklar
Forum Başlık Tarih
Doğum Günü Sözleri Sevgiliye Doğum Günü Mesajı 2013 13 Eylül 2013
Kutlama Mesajları 2013 Doğum Günü Sözleri 28 Mart 2013
Karışık Fotoğraflar 2013 Doğum Günü Pastaları 27 Şubat 2013
Manset 2013 Mevlid Kandili Kutlu Doğum Günü 23 Ocak 2013
Kutlama Mesajları Doğum Günü Mesajları 2013 22 Ekim 2012

Sayfayı Paylaş