Aşkıma Güzel İyi Geceler Mesajı

Konusu 'Sevgiliye Güzel Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Yavuz

Yavuz Üye Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Aşkıma Güzel İyi Geceler Mesajları

Aşkıma Güzel İyi Geceler Sözleri

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar Evlilige giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalar ‘ıma bekliyorum. Öpüyorum

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum allah rahatlık versin.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum
  2. webkolik

webkolik Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Cevap: Aşkıma Güzel İyi Geceler Mesajı

Aşkıma Iyi Geceler Mesajı Sevgiliye İyi Geceler:)

Iyi geceler aşkım sensiz geçen gecelerime yazıklar olsun..:p

3. Yavuz

Yavuz Üye Üye

Cevap: Aşkıma Güzel İyi Geceler Mesajı

gece olur ruyamda ararım
    gündüz yokluğuna ağlarım
    ansızın telefon çalar
    hep senin sesini ararım
    ywx:)
Benzer Başlıklar
Forum Başlık Tarih
Sevgiliye Güzel Sözler Aşkıma Güzel Anlamlı Sözler 28 Ağustos 2012