Bedava Flash Banner Yapma Programı

Konusu 'Web yardım' forumundadır ve Elif tarafından 5 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sponsorlu Bağlantılar
    Ücretsiz Flash Banner Yapma Programı

Flash banner reklam alanı yapma

Bütün cihazlarla uyumlu biçimde çalışabilen ve hazırlaması oldukça kolay olan banner nasıl yapabilirsiniz aşağıda adım adım anlatacağız.

Flash banner hazırlamadan önce önerimiz profesyonel bir resim editörü edinin. Böylece internetten bulduğunuz hazır resimleri dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve kendi bannerlarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz.

Flash Banner Maker Programı

Flash Banner Maker programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Programın boyutu 2.5MB olduğundan seri bir şekilde indirebilir ve sisteminize kurabilirsiniz. Programın dili İngilizcedir, Windows 8 / Windows 7 / Vista / WinXP işletim sistemlerinde çalışır. Kullanımı basit olan bu ücretsiz yazılım sayesinde bir kaç adımda hareketli ve profesyonel görünüme sahip flash bannerlar hazırlayabilirsiniz. Flash Banner Maker programında hazırlamış olduğunuz görselleri SWF ve HTML olarak kaydedebilirsiniz.

Flash Banner Maker Nasıl Kullanılır?

Flash Banner Maker programını çalıştırdığınızda karşınıza daha önce hazırlanmış örnek bannerler listelenecek. Bunlardan size uygun olanı seçin. İstediğiniz boyutta bir alan yoksa Size Presets bölümünden istediğiniz boyutu ayarlayabilirsiniz.

Ayarları yaptıktan sonra Edit ekranı çıkacak. Burada istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. Çeşitli efektlerle dikkat çekici bir banner hazırlayabilirsiniz. image kısmından arka plan resmini bilgisayarınızda bulunan istediğiniz bir resim yapabilirsiniz. Resmin üst kısmında URL bölümününden istediğiniz linki vererek flaş bannera tıklandığında hangi adrese gideceğini belirleyebilirsiniz.

Flash Banner Maker Buradan İndirin.

Sayfayı Paylaş