Eşime En Güzel Aşk Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Zakkum tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Zakkum

Zakkum Özel üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Eşim için güzel aşk mesajları

Eşime etkileyici aşk sözleri kısa

Her günüme anlam katarsın, sen kalbimde bir ilahsın, bugünlerim ve yarınlarımda sen varsın, ben sana yeminliyim biricik AŞKIM!

Sen benim umudumsun ufuklarımda, sen güneşim oldun karanlık dünyama, bir meleksin huzur bulduğum dünyamda, Seviyorum seni bu can SANA feda!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana..

Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

Sen hayata ne verirsen hayat sana senin verdiğini geri verir ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi

Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayinin olur anca. Yakalarsan eger onu kafese degil kalbine yerlestir.Çünkü o ancak senin sevginle yasayabilir

Mevsimlerim oldu gözlerin baktığında yaz, baktığında sonbahar. Sözlerin oldu kaderim bazen azrailim bazen ise yaşama sebebim.

Dünyadaki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Seni bugün gördüm yarın için daha çok özlem birikti içimde aşkım, seni yarın görünce daha çok katlanacak özlemim ve sana olan aşkım bebeğim.

Sayfayı Paylaş