Günaydın Mesajları Babaya

Konusu 'Manalı Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Sponsorlu Bağlantılar
    Babaya Günaydın Mesajı

Babanıza güzel Günaydın mesajları arıyorsanız işte size ve babanıza özel birbirinden güzel Günaydın mesajları paylaşıyoruz. Aşağıda en güzel günaydın mesajları ile günaydın diyebilirsiniz.

*Günaydın babacığımm günün güzel geçsin

*Babaların en şirinine en tatlısına Günaydınlar.

*Babacım bir günümde değil her günümdesin Günaydın Günün çok Güzel Geçsin.

*Sabırlısın, sıcacıksın, şefkatlisin, koruyucun, bağışlayansın canımsın Günaydın Babacığım.

*Seni çok seviyorum babacım Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam canım Babam Günaydın.

*Günaydın hayatım tek erkeği Günaydın biricik Babam

*Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Günaydın Babam.

*Canım babacığım Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın Günaydın.

*Dertler Olsada ömrümüzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gülerek Başlıyacağız Babacığım

*Sen Benim Canım Sen Birtanem Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Canım Babam

*Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim herşeyim Günaydın Babacığım.

*Günaydın Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgiler Babacığım.

*Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım Günaydın.
    Son düzenleme: 14 Eylül 2013
Benzer Başlıklar
Forum Başlık Tarih
Dostluk Sözleri En Güzel Günaydın Mesajları 6 Nisan 2014
Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye Günaydın Mesajları 30 Mart 2014
Manalı Sözler Günaydın Mesajları Sevgiliye 19 Mart 2014
Facebook Sözleri En Güzel Günaydın Mesajları Facebook 17 Mart 2014
Kutlama Mesajları En Güzel Günaydın Mesajları Kısa 22 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş