Karıma En Güzel Doğum Günü Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 26 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Lavinia

Lavinia Yönetici Admin

Sponsorlu Bağlantılar
    Eşime En Güzel Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları Eşim için

Sen iyi ki doğdun Ben iyi ki yaşıyorum Ne güzel şey Seni hala seviyorum..

Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Yaşama sebebim, hayatımın anlamı iyi doğmuşsun iyi benim sevgilim olmuşsun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun…

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun

İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni

Yaşama sebebim, hayatımın anlamı iyi doğmuşsun iyi benim eşim olmuşsun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun

Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

Sayfayı Paylaş