One Direction Üyeleri Kaç Yaşında

Konusu 'Web TV' forumundadır ve Lavinia tarafından 26 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Lavinia

Lavinia Yönetici Admin

Sponsorlu Bağlantılar
    One Direction Üyelerinin yaşları kaç

One Direction Üyeleri ve yaşları

One Direction grubu üyelerinin doğum tarihleri ve yaşları aşağıdaki gibidir.

Liam Payne, 29 Ağustos 1993 doğumlu, 19 yaşında

Louis Tomlinson, 24 Aralık 1991 doğumlu, 21 yaşında

Harry Styles, 1 Şubat 1994 doğumlu, 18 yaşında

Niall Horan, 13 Eylül 1993 doğumlu, 19 yaşında

Zayn Malik, 12 Ocak 1993 doğumlu, 19 yaşında
  2. webkolik

webkolik Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Cevap: One Direction Üyeleri Kaç Yaşında

One Direction Üyelerini yakından tanıyalım....

Harry Styles

Tam ismiyle Harold Edward Styles 1 Şubat 1994 tarihinde İngiltere'de dünyaya geldi. Annesinin ismi Cox, babasının ismi Des Styles'tır. Gemma isminde bir kızkardeşi var. Anne ve babası o 7 yaşındayken boşandı. Elvis Presley'i esin kaynağı olarak gördüğünü söyleyen Harry Styles Foster The People, Coldplay ve Kings Of Leon hayranı.

Liam Payne

Tam ismiyle Liam James Payne 29 Ağustos 1993 tarihinde İngiltere'de dünyaya geldi. Annesinin ismi Karen babasının ismi Geoff. Ruth ve Nicola isimlerinde 2 ablası var. Okul hayatı için kendine "Okuldaki haylaz çocuk" diyen Liam Payne 12 yaşındayken 18 yaş ve altı takımlarda oynadı. Boks eğitimi aldı. Justin Timberlake'i örnek alıyor.

Louis Tomlinson

Tam ismiyle Louis William Tomlinson'un doğum adı Louis Troy Austin'dir. 24 Aralık 1991 tarihinde İngiltere'de dünyaya geldi. Annesinin adı Johanna, babasının adı Troy. Ailesi 2000 yılında ayrıldı. Louis daha sonra üvey babasının adını aldı. Charlotte, Félicité ve ikizler Daisy ile Phoebe isminde 4 üvey kardeşi var. Fat Friends adlı bir play'de oynadıktan sonra oyunculuk okuluna gitti. Robbie Williams'ı bir esin kaynağı olarak görüyor.

Niall Horan

Tam ismiyle Niall James Horan 13 Eylül 1993 tarihinde İrlanda'da dünyaya geldi. Annesinin ismi Maura Gallagher babasının ismi Bobby Horan'dır. Ailesi o 5 yaşındayken ayrıldı. Greg isminde bir abisi var. Kendine İrlandalı Bieber diyor. Niall bir Swing hayranı olduğunu söylüyor. Aynı zamanda bir Rock Müzik hayranı. The Eagles, Bon Jovi ve The Script'i dinliyor.

Zayn Malik

Tam ismiyle Zain Javadd Malik 12 Ocak 1993 tarihinde İngiltere'de dünyaya geldi. Babası Pakistanlı Yaser Malik, annesi İngiliz Tricia Malik'tir. Doniya, Waliyha ve Safaa isminde 3 kız kardeşi var. İlk okulda Lower Fields'a ve lisede Tong High School'a gitti. R&B hayranı olan Zayn Malik karikatür çizmeyi ve okumayı çok seviyor.
  3. Misafir

Misafir Ziyaretçi

harry çok yakışıklısın ve çok tatlısın:)
  4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

asas ya çok tsklerr
  5. rabia

rabia Ziyaretçi

harry seni seviyorum ve cok tatlısın
  6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Harry seni çok beğeniyorum. Zayn sende çok yakışıklısın.
  7. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Harry çok yakışıklısın ve çok tatlısın seni çok seviyorum, sana hayranım Harry.
    I LOVE YOU HARRY. I LıKE HARRY.
  8. Misafir

Misafir Ziyaretçi

zayn çok talısın ve çok yakışıklısın <3 <3 <3 :D
  9. Misafir

Misafir Ziyaretçi

sizi çok seviyorum ağustos ayında ingilizce kursu bizi ingiltereye göndericek umarım sizide görebilirim
  10. nuray

nuray Ziyaretçi

Zayn çok genç gözüküyor liam payne 19 yaşında değil 20 yaşında I LOVE YOU MALİK ben Zayn e malik diyorum
Benzer Başlıklar
Forum Başlık Tarih
Web TV One Direction Üyeleri Hakkında Bilgi 2 Ekim 2012
Web TV One Direction Üyeleri İsimleri 26 Eylül 2012
Yakışıklı Ünlüler One Direction Grup Üyelerinin Hayatı 19 Eylül 2012
Web TV One Direction Grup Üyelerinin Özellikleri 16 Eylül 2012
Web TV One Direction Grup Üyelerinin Yaşları 4 Ağustos 2012

Sayfayı Paylaş