Sevgiliye Yazılacak En Güzel Sözler

Konusu 'Sevgiliye Güzel Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sponsorlu Bağlantılar
    Sevgiliye Yazılacak En Güzel Etkileyici Sözler Kısa

Sevgiliye yazılacak anlamlı sözlerden oluşan sevgili için yazılacak en güzel sözler derledik. Buyrun bir sevgiliye güzel sözler kısa

Anlamalıydın sevgili, anlayabilmeliydin seni yakmamak uğruna kendimde neleri ateşe verdiğimi.

Çok sevdim seni.. Tertemiz sevdim..Adımın anlamına mıhladım yüreğimi, adına astım!

Sevgilim gülümse yine sen benim gülen yüzüme..

Tıpkı bir nefes gibisin. İçimde tuttuğum sürece benimsin.. Bırakırsam gidecek, bırakmazsam öldüreceksin.

Sen benim rastladığım değil, aradığımdın! Yıllarımın ayracı oldu gelişin. Senden önce ve senden sonra diye ikiye ayırdım hayatımı. Çok sevdim seni..

Keşke seninle ayrı dünyalarda yaşayan iki aynı olsaydık..Oysa şimdi, sadece aynı dünyada yaşayan iki AYRIYIZ.

Bir gün hayat ikiye ayırırsa bizi, dilerim benden kopan sen, kalan benden daha mutlu olursun.

Bitersek kim anlayacak bizi.. Kime anlatacağız halimizi.. Ve nasıl unutacağız birbirimizi?

Ellerimden uçup giderken sevdiğim..Sordular neden izin verdin? diye..Dedim ki onu özgürlükler kadar çok sevdim.

Sana koşulsuz sunduğum aşk, ona ihanet etmen anlamına gelmiyor katilim. Ki ihanet bir insanlık suçudur bana göre. Ve ihanet, intikamın yan komşusudur; bir gün mutlaka kapını çalar..

Ey uğruna ölsem uğruma kılını kıpırdatmaz sevgili !Duymak istediğin şey bu mu ? Eğer mutlu olacaksan ve ben de seni unutacaksam söylüyorum ; Ben de seni sevmiyorum !
    Ben de seni sevmiyorum..

Sevdamın sesi sessizliği soluyor şimdilerde. Sözlerime kilit, ağzıma mühür vurdum da, Yine de susturamadım SEN diye atan kalbimi.
    ...Kalbime ne diyeyim ki..Hiç böyle sevmedi böyle yanmadı ömründe.

Özledim..Gözlerinde boğulmayı özledim…Dudaklarında haramı özledim..Ellerinde sevabı özledim..Sorma bana beni özledin mi ? diye…
    Özledim.. Özledim..
Benzer Başlıklar
Forum Başlık Tarih
Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye Yazılacak Güzel Sözler 23 Mart 2014
Sevgiliye Güzel Sözler Sevgililer Gününde Sevgiliye Yazılacak Mesajlar 12 Şubat 2014
İlişkiler Sevgiliye Yazılacak Güzel Şiirler 21 Ocak 2014
Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı 14 Aralık 2013
Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye Yazılacak Yeni Yıl Sözleri 3 Kasım 2013

Sayfayı Paylaş