Twitter'da Askıya Alınan Hesabı geri açma

Konusu 'Web yardım' forumundadır ve Elif tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.315
  Sponsorlu Bağlantılar
  Twitter'da Askıya Alınan Hesabı Geri Alma

  ''Twitter hesabınız askıya alındı'' Uyarısı, Twitter hesabımı askıya aldılar. Nasıl geri açabilirim? diyorsanız işte çözümü.Öncelikle neden askıya alındığına dair bilgi verelim açtırdığınızda yine aynı duruma düşmekten korunmuş olursunuz. Twitter'ın takipçi arttırma, takipçi ekleme konusunda bazı kısıtlamaları ve kuralları vardır. Günlük takip edebileceğiniz kişi sayısı 500- 700 arasında değişir. Ancak bu rakamları geçtiğiniz vakit twitter hesabınızın spam olduğunu düşünecek ve bu sebeple hesabınızı kapatma (banlanma) ya da askıya alacaktır.Diyelim böyle bir durumla karşılaştınız ve ne yapmanız gerekir?
  [​IMG]

  Twitter'da Askıya Alınan Hesabı açma, geri almak için,bir form aracılığıyla dilekçe yazmanız gerekir.Aşağıda linkini verdiğimiz Formu ingilizce doldurmanız gerekiyor.

  Forma BURADAN ulaşabilirsiniz.
  Formda bulunan suspended account yani askıya alınmış hesap kategorisini seçin. Description of problem bölümüne probleminizi kısa ve anlaşılır bir dille yazın. Adınızı da yazdıktan sonra formu gönderin.Hesabınız kısa bir sürede aktif olur. Ancak takipçi sayınız fazla değilse açılması gecikebilir. Bu yüzden yeni hesap açmanız daha uygun olur.
Benzer Başlıklar
Forum Başlık Tarih
Sosyal siteler Twitter'da Hesap Neden Askıya Alındı? 9 Kasım 2013
Sosyal siteler Twitter'da askıya alınma ne demek 6 Kasım 2013
Sosyal siteler Twitter'da ilk tweeti bulma 11 Kasım 2013
Sosyal siteler Twitter'da Engellediklerim Nerede 8 Kasım 2013
Sosyal siteler Twitter'da unfollow nedir 7 Kasım 2013

Sayfayı Paylaş