2014 Mezuniyet Kıyafetleri Kısa Kabarık

Mezuniyet balonuzun tarihi yaklaştı ve hala kıyafet seçemediniz mi? Çok kararsız olduğunuzu biliyorum. Günlük bir kıyafeti seçerken bile defalarca fikir değiştiren biz bayanlar mezuniyet gibi önemli bir günde ne giyeceğimize karar vermekte oldukça zorlanıyoruz. Eğer fiziğinize güveniyorsanız kısa ve kabarık bir elbise seçerek hem çok şık hem de oldukça şirin görünebilirsiniz. Sizler için birkaç kısa kabarık abiye modelini bir araya getirdik. İnceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Kızlar için lise mezuniyeti
Renkler
Pastel veya canlı renkleri tercih edin. Pastellerden mavi, pembe, lila. Gri ve tonlarından uzat durun. Canlı renklerden; kırmızı, narçiçeği, fuşya, çingene pembesini öneririm.

Kumaş
Şifon, ipek gibi uçuşan ve dökümlü kumaşlar payetli ve dantel kumaşlar veya tafta, muare gibi ağır kumaşlardan kaçının. Floral desenli kumaşlar kullanılabilir. Ya mini ya uzun abartıdan uzak, uçuşan, rahat, genç kızın dinamizmine yakışacak tarzda kıyafetler tercih edin.

Ayakkabı
Uzun elbiselerin altına şık dore, lame veya kıyafetlerin renklerinde şık sandaletler veya platformlu ayakkabılar kullanabilirler.

Saçlar
Doğal, açık serbest, yapılmamış gibi veya şık bir atkuyruğu olabilir.

Kızlar için üniversite mezuniyeti
Renkler
Parlak ve canlı renkleri seçin. Dore, lame, kırmızı, mor, fuşya, yeşil ve tonları, sarı, çingene pembesi, saks mavi olabilir.

Kumaş
Saten, ipek, şifon, ince payetli kumaşları tercih edin. Floral veya geometrik desenli kumaşlar olabilir. Baloda, mini ince payetli dökümlü duran, parlaklığından ihtişamlı görünen kumaş seçimiyle, 1980’lerin disko kraliçesi gibi görünebilirsiniz. Veya uzun uçuşan Helenistik tarzlı bir tuvalet tercih edilebilir.

Ayakkabı
Topuklu bantlı dekolte ayakkabıların yanı sıra, düz ya da platform topuklu dore-lame sandaletler seçebilirsiniz.

Saçlar
Doğal, yapılmamış gibi uçuşan saçlar, yüksek modern topuzlar, atkuyruğu veya doğal dalgalı saçlar kullanabilir.

SAKIN HA!
Anneanne topuzları
Bukle bukle açılmamış yapılı duran saçlar
Koyu makyaj
Tafta, muare, dantel gibi ağır kumaşlardan yapılan tuvaletler
Kahverengi, koyu yeşil, bordo gibi ağır ve yaşlı gösteren renkler
Keten ve pamukludan gündüz giyilebilecek elbiseler
Büyük çantalar
Ağır mücevher
Mücevheri set olarak takmak
Saten ayakkabı

2014-mezuniyet-kiyafetleri-kisa-kabarik1-original27943 2014-mezuniyet-kiyafetleri-kisa-kabarik2-original17911 2014-mezuniyet-kiyafetleri-kisa-kabarik4-original90633 2014-mezuniyet-kiyafetleri-kisa-kabarik5-original83780 2014-mezuniyet-kiyafetleri-kisa-kabarik6-original48560 2014-mezuniyet-kiyafetleri-kisa-kabarik7-original16024 2014-mezuniyet-kiyafetleri-kisa-kabarik8-original56851

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar