Facebook sayfa beğenisi arttırma

Kullanıcıların birçoğu vakitlerini facebook başında geçiriyor ve sayfa beğeni sayısı arttırmak için uğraşıyor. Bu arkadaşlar için facebook’da sayfa beğeni sayısını arttırmak nasıl yapılır bu konudan bahsedeceğim. Biliyorsunuz günümüzde facebook kullanımı aşırı derecede arttı ve dolayısıyla kullanıcılar işi biraz da sahtekarlığa dökmek amacıyla arayışlara girdi.Anlayacağınız  insanlar egolarını tatmin edebilmek için bazı hileli yollara, durum ve sayfa beğendirme hilesi yapmaya çalışıyor. Popüler bu sosyal ağın gün geçtikçe yaygınlaşması da beğeni sayısı yüksek sayfalarında önemi artıyor.

Bu durumu bilen bazı işgüzar facebook aboneleri sayfa beğendirme hilesini yaparak diğer kullanıcıları sayfaya çekiyor.Sayfa da ki üye sayısını görenler de merak edip onlarda üye oluyorlar.Bir de facebook durum beğendirme hilesi yapanlar var. Bunlar da yine kişisel egolarını tatmin etmek için paylaştıkları durum güncellemesini cebren ve  hileyle sanki binlerce kişi beğenmiş gibi gösteriyor. Bu şekilde artan beğen programlarına karşı zuckerberg önlemler aldı ve bu programların önüne geçmiş oldu Böylece bu tür hilelerin %99’u kullanılamaz hale geldi.Bu nedenle sizlere facebook beğenme hilesi olarak farklı bir yöntem sunacağım.
Bu sayfayı sen ve Cengiz beğendi.
Bu sayfayı sen ve 467.458 kişi daha beğendi.
Burada 467.458  kişi daha kullanıcı adı demektir. Yani sahte bir hesap.
Artık bu hilenin mantığını anlayabildiniz değil mi?
Bir başka yöntem ise web siteleri yardımıyla durum ve sayfa beğendirme hileleri mevcuttur.
Facebook çalışan beğendirme hilesi sizlere şimdi vereceğim siteler sayesinde çalışan beğendirme hilelerine sahip olacaksınız. Ama yukarda bahsettiğim gibi facebook yeni güvenlik önlemleri aldığı için her an çalışamaz hale gelebilirler. Size sadece denemek kalıyor. Deneyin ve bakın çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
İşte Facebook çalışan beğendirme hileleri:
http://trbomb.tk/server1/
http://matrakbegeni.net.tc/
http://www.autolike-bot.com/
http://msequeelpages.net63.net/
http://www.webkantin.tk/

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar