14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Zakkum tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Zakkum

  Zakkum

  Katılım:
  2 Mart 2012
  Mesajlar:
  1.267
  14 Şubat Sevgililer Günü birçok ülkede kutlanır. Sevgililer gününün kökeni Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanıyor. Valentine adındaki bir din adamına adanan bu özel gün bazı ülkelerde St. Valentine's Day olarak da bilinir.
  Sevgililer günü günümüzde sevgililerin birbirlerine hediyeler aldığı, kartlar ve mesajlar gönderdiği özel bir gün.. Sevgilinize gönderebileceğiniz kısa mesaj örneklerini aşağıda okuyabilirsiniz.

  Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

  Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin birtanem… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

  Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

  [​IMG]

  Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

  Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

  Bu dünyada ve öbür dünyada her zaman seninle olmak dileğiyle Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

  Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana.

  Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.