17 haziran babalar günü mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 1 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  17 haziran 2012 babalar günü mesajları sözleri

  Babalar gününde kıymetli bablarımıza gönderilmek üzere en güzel mesajları derledim.Şimdiden babaların özel günü kutlu olsun.....

  Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım

  Mesafeler Ne Kadar Uzun Olursa Olsun Sevgısını Her Zaman Uzerımde Hıssettıgım Dun De Bugun De Yarın Da Hep Yureğim Kadar Yakınımda Olan Babacıgım Senı Cok Sevıyorum

  Ateşin yaktığındani güneşin hareket ettiğinden , gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan; fakat benim seni sevdiğimden asla kuşkulanma babacığım babalar günün kutlu olsun.

  Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, babalar gününü kutlarım.
  [​IMG]

  Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

  Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

  Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

  Sen güçlü bir çınar gibisin.Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim..Çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar günün kutlu olsun..


  Gelıncıklerın En Sadesine Papatyaların En Güzel Kokanına Güllerın En Güler Yüzlüsüne Babaların En Sevgilisine Babalar Günün Kutlu olsun..

  Tatlı Babacığıma Sabah Yağan Çiğ Kadar Saf Akşam Gün Batımında ise Rüzgar Kadar çılgın Okyanusun Derınliklerındeki İnci Kadar değerlisin.Babalar Gününü Kutluyorum.

  Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.


  Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.


  Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun...

  Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.


  Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim.


  Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum... Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun baba.