2012 baharında ne giysem baharda ne giyilir

Konusu 'Neler Moda' forumundadır ve webkolik tarafından 7 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Çetin geçen bir kışın ardından nihayet bahara erdik.Kurumuş ağaçlar, otlar, dağlar, taşlar bir anda yeşermeye başladı.Havada mis gibi bahar kokusu, kuşların cıvıltısı, kelebeklerin süzülüşü.. Baharın gelişiyle birlikte tüm canlılarda bir diriliş olur.Tıpkı diğer canlılar gibi insanoğlu da bu güzelliğe kapılıp bütün kış çekildiği basık iç dünyadan dışarıya kendini doğaya bırakmak ister. Yenilenmek yeni bir hayata başlamanın heyecanını duyar.

  Diğer bir heyecan ise dışarı çıktığımda ne giysem sorunu:) vitrinlerde baharlık yeni sezon giysiler, aksesuarlar birer birer sergilenmeye başladı.Tabi ilk akla gelen soru bu bahar hangi renk moda?..
  Hemen 2012 baharın ve yaz moda renklerine bakalım. Çok da endişe etmeye gerek yok aslında.Çünkü önceki sezona göre pek bir değişim yok renkler dışında.. Kışın kalın kumaşların yerini yumuşak kumaşlar alıyor.İnce kot kumaşlar yine bu baharın modası. Üzerine bol kesim bir bluzla tamamlayabilirsiniz.

  Bu yıl doğanın her rengi özellikle toprak ve taş tonları çok moda.Kalın kumaş ve ince kumaşın bir arada olduğu kıyafetler, parlak renk ile mat rengin bir arada kullanıldığı kıyafetler moda olacak.
  Kumaşların doğal ve yumuşak hallerini kullanılacağı giysilerde kırmızı, hardal, turuncu kahverengi deriler, üzerine vernik atılmışçasına oldukça parlak olacak.
  2012 bahar sezonunun hızla yükselen trend rengi ise https://www.webokur.com/son-trendler/mint-yesili-modasi-2969/