2012 Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  2012 Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumları

  Boğa Burcu Ağustos 2012 Yorumu

  2012 Ağustos ayı boğa burcunun falı:Sevgili boğalar Ağustos ayına eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak başlıyorsunuz. Yakın çevrenize ve iletişim halinde olduklarınıza karşı duygularınız abartılı ve çoşkulu olabilir. Arkadaşlarınıza ve çevrenize yardım etmek, onlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Hayatınızı ve geleceğinizi yönlendireceğiniz alanlarda bu ay gerçek değerinizi farkedeceksiniz. Çevrenizden hayatınıza dair güzel destekler ve açılımlar görebilirsiniz. Aşk hayatınızda sabırsızlık ve acelecilikten uzak durun.
  Ağustos ayı boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. Geçmiş konular aile içinde konuşulmaya ve görüşülmeye başlanabilir.

  [​IMG]
  Ağustos ayında parasal konularda, ticaret işlerinizde, sahip olduğunuz mallar alanınızda bazı sorunlar ve aksilikler yaşadıysanız bu ay 21 Ağustos itibarıyla venüs düzelmeye başlayacak ve siz bu alanlarda rahatlamalar yaşayacaksınız.
  Ailenize yönelik parasal işlerinizde ay boyunca olumlu etkiler altında olacaksınız. Yine emlak ya da gayrimenkulle ilgili bir işiniz varsa olumlu bir dönem olacak.

  Ağustos ayının son haftasında ise yakın çevrenizle olan iletişiminizde beklenmeyene açık olun. Yine düşüncelerinizde kolay ikna olmayacaksınız.
  alıntı...