2013 Ramazan Bayramı Mesajları

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  2013 Ramazan Bayramı Mesajları 2013 Ramazan Bayramı Mesajları yeni En güzel Ramazan Bayramı resimli mesajlarına sayfamızdan bakabilir sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

  Ramazan bayramında sevdiklerinize aşağıda hazırlamış olduğumuz ve içinden beğendiğiniz mesajı atabilirsiniz. Ramazan bayramının büyük heyecanına mesajlarınız da katılsın
  [​IMG]

  Böylece Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder hayırlara vesile olmasını gönülden dileriz.

  Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  Bayramlar, sevinç, yardımlaşma ve dayanışma günleridir. Ramazan bayramının da bütün müslümanlara Allah'ın bir hediyesidir. Bayramınız mübarek olsun dostlar..


  En güzel Anıları beraber paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile kutlu Ramazan bayramınız mübarek olsun..

  Alemlerin yaratıcısı ve kainatın Rabbi yüce Allah’a sonsuz hamd olsun.Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık alemi için hayırlara vesile olsun inşallah.

  Bu Mubarek Bayramda kalbinizde Barış Gözlerinizde Umut çevrenizde Sevgi dolsun Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  Ömrümüzde ırmaklar vardır sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz bizim ömrümüzde sevdiklerimiz vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğümüz.Ramazan Bayramınız kutlu olsun hayırlara vesile olsun..

  Kalplerinizde Sevgi Olsun Gözleriniz ışık Dolsun Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

  Yüreğimiz umutlu, umutlarımız atlı, sevdamız kanatlı, mutluluğumuz katlı, soframız tatlı, mekânımız tahtlı, ömrümüz bahtlı, yuvamız bereketli olsun Ramazan Bayramımız kutlu olsun..