2013 Yay Burcu Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  2013 Yay Burcu Yorumunuz

  2013 YAY BURCU BURÇ YORUMLARI 2013 - burç yorumları 2013

  Astroloji Burçlar 2013'de özellikle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde inanılmaz şanslarınız olacak. Bekarsanız evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. 2013'de de arkadaşlık, sosyal çevre ve gelecek adına da testlerden geçmeye devam edeceksiniz. Hayatınızdan çıkması gereken insanlar gidecek. Arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlardan geçecek. Bu dönem tamamlandığında artık ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız.Sevgili Yaylar, Ocak ayına parayla ilgili konularla giriş yapacaksınız.

  Cana yakın ve hareketli Yaylar için Jüpiter 2013 yılının ortalarına kadar iş, hizmet, sağlık alanında çalışmaya başlıyor. Çalışmalarınızı zorlanmadan yerine getirecek, daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız. Uzun zamandır işle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz karşınıza çıkacak fırsatlar yüzünüzü güldürecek. Sağlığınız da yıl boyunca sizde problem çıkartmayacak. Yalnız kilo almaya karşı hazırlıklı olun. Tatlı ve yağlı yiyeceklere karşı meyliniz artabilir.

  Özellikle Şubat 2013'den sonra olaylar kontrolünüz dışında gelişmeye başlayabilir. Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz, kötü hissetmemeli, suçluluk duygusuyla baş etmeyi öğrenmelisiniz. Bu süreç yaklaşık iki buçuk yıl sürecek. Önemli değişimler için üzerinizde baskı hissetmeniz çok normal olacak. Birkaç yıldır parayla ilgili konularda üzerinizde inanılmaz bir güç hissediyorsunuz. Parayı arzulamak, parayı elde etmek, maddî konulara yönelmek gibi etkileriniz fazlasıyla ön planda olabilir.

  19 Martta özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili parasal konulara çok dikkat etmeye özen gösterin. Bir para yüzünden arkadaşlarınızla aranız açılabilir, o yüzden bu dönem borç alıp vermemeye özen gösterin. Bu tür oluşumları pek fazla kafanıza takmamalı, takıldığınız noktalarda bazı değerlendirmeler yapmalı ve olayları gözden geçirmelisiniz. Satürn sizin para evinizin yöneticisi sevgili yaylar. O yüzden parasal konularda bazı geri çekilmeler söz konusu olabilir.

  Nisan ayının sonuna doğru daha fazla evinizde olmak isteyeceksiniz. Ev ve aile hayatınızın detayları ön planda olacak. İşlerinizi evinizde halletmek, ailenizle bir arada olmak gibi etkileriniz çok yüksek. Yer değiştirme, ev alma, satma, kiralama gibi olaylar gündeminizde olabilir. Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler, ilişkilerinizin ön plana çıkması ihtimali yüksek. Özellikle iş alanlarınızda çok şanslı etkiler altında olacaksınız.

  21 Nisan'da ise iş ve hizmet alanlarınızda çok güzel bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile beraber eğer iş arıyorsanız veya işinizi değiştirmek istiyorsanız, yeni iş başvurularında bulunmak veya yeni bir projeye başlamak olumlu etkiler altında bulunacaksınız.
  Mayıs ayında iş alanlarınız aktif . Bu ay çok çalışacaksınız. Çalıştıklarınızın karşılığını almak sizi çok mutlu edecek. 15 Mayıs'ta sizin iş alanlarınızın yöneticisi olan Venüs kırk gün boyunca gerileyecek. Özellikle ortaklı işleri olanlar ortaklarıyla bu dönem sürtüşmemeye,veya var olan ilişkilerinde sorunlar yaşamamaya dikkat etmeleri gerekiyor.

  Taşınma işine bu dönemde girmemeye çalışın. Hayatınızda özellikle evlilik hayatınızda önemli kararlarınızı gündeme getirebilecek bir tarih de 21 Mayıs.
  21 Mayıs 2013'de aşk, evlilik ve ikili ilişkiler durumunuzda bir gündeme gelecek. İşte bu tarihten sonra aşk hayatınızda flört istediğiniz insanla beraber ilişkinizi daha ciddi bir boyuta getirmek isteyebilir ve evlilik konuşmaları yapabilirsiniz. Bu tarihten sonra evlilikle ilgili kararlar gündeme gelebilir. 21 Haziran'dan sonra ortaklaşa para olaylarınız aktif olmaya başlıyor. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanlarda göstermeye başlıyorsunuz.

  17 Temmuz yine bulunacağınız çevrelerde, arkadaşlıklarınızda, parasal konularda iyi başlangıçlar yapacağınız; yaptığınız işin karşılığını alacağınız bir dönem olacak. Ağustos sonu ve Eylül başı tamamen iş alanlarınızla adapte olmuş durumdasınız. İş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız güzel tekliflere hazır olmalısınız.Ağustos ayında iş yoğunluğunuzun yanı sıra sosyal çevreler ve arkadaşlıklarınız çok aktif olacağından çeşitli davetler ve organizasyonlar içerisinde yer alabilirsiniz.

  Astrolog Zeynep Turan ​