2013 Yeni Yıl Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 4 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  2013 Yeni Yıl Mesajları,

  En Güzel Yılbaşı Mesajları 2013


  2013 Yılbaşı Mesajları: Acısı ile tatlısıyla, iyisi ve kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl Mutlu yıllar dostum.

  2013 senesi size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

  -Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da bütüm güzellikler sizinle olsun Mutlu ve sağlıklı yıllar!

  -Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını..Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç..Yeni yılınız kutlu olsun…

  -Bir yıl daha geçti Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini,yaşantında hiçbirşeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım

  -Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır..
  [​IMG]
  -Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.

  -Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.Mutlu Yıllar olsun!!

  -Yeni Yıl; Türkiye için umutlu bereketli 2013 de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz Nice Yıllara..

  -Kapımızda Yine yeni bir yıl var 2013 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

  -Yine bir yıl başı geldiBu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

  -Her yeni yıl başka bir güzel 2013 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsını diliyorum Yeni yılınız kutlu olsun

  - Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur 2013 paylaşımlarımızın yılı olsun Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin Mutlu yıllar
  [​IMG]
  -Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz 2013 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle

  -Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun

  - Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dilerim

  -2013 yılının sağlık mutluluk başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle Neşe dolu yıllar!

  -Yaşamınca güzel yıllar mutlu yarınlar dostça dostluklar hep senin olsun MUTLU YILLAR!

  -Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

  Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara

  - Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum
  [​IMG]
  - Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle MUTLU YILLAR!
   
  Son düzenleme: 31 Aralık 2012
 2. Zakkum

  Zakkum

  Katılım:
  2 Mart 2012
  Mesajlar:
  1.267
  Cevap: 2013 Yeni Yıl Mesajları

  Mesajlar için teşekkürler. Bunlar da benden olsun :)

  Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2013 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

  2013 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

  Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2012 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara.

  Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2013 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR..

  Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle.. Nice mutlu yıllara!

  2013 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2012 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..