Ağustos 2012 Yay Burcu Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Lavinia tarafından 16 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.279
  2012 Ağustos Ayı Yay Burcu Yorumları

  Yay Burcunu Ağustos ayında neler bekliyor?

  Yay burçları ağustos ayına iş ve kariyer konularınız aktif olarak başlayacaksınız. Önemli iş toplantıları ve görüşmelerinde abartılı davranışlardan ve tutamayacağınız sözlerin altına girmekten kaçının. Özel hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir. Borsada yatırım yapanlar dikkatli adımlar atmalı. İş hayatınızda yapmak istediklerinizin tadını çıkaramayabilirsiniz. Bunun sebebi çok hızlı duygu değişimleri yaşamanızdan kaynaklı olabilir. Eleştiriyi dozunda yapmaya çalışın.

  [​IMG]

  Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, 2 hafta boyunca iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, felsefe, din gibi konularda kendinizi ifade etmek, çevrenizle bu konularda konuşmak da ön plana çıkacak. Venüs sizin evlilik ve ikili ilişkiler evinizde hareketlilik söz konusu olabilir.

  Özel hayatınızda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, iş ve hizmet alanlarınızda, sağlığınızda zorlandığınız olaylar geride kalmaya başlayacak. Bir çok konuda kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Ayrıca sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız tatil planları devreye girebilir. Ya da önemli ve ortaklı iş konularında önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Konuşma ve görüşmelerinizde kendinizi iyi ifade edeceksiniz. Ortaklaşa para konularında sevdiğiniz insanla bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Aşk hayatınızda da sürtüşmelere açık bir gün olacak.

  kaynak: astrolojiburc.com