Akıllı Saat Pebble inceleme

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 30 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Yeni bir akıllı saat daha geliyor. Akıllı Kol Saati Pebble incelemesi

  Akıllı saat Pebble ile telefonunuzu uzaktan kontrol edin. Eskiden bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz bir çok cihaz günümüzde gerçekleşiyor. Birazdan inceleyeceğimiz saatin özellikleri hafiye filmlerinden esinlenmiş gibi.
  [​IMG]

  Pepple adındaki bu saat ilk akıllı saat değil. Ama daha şimdiden bir çok siparişi almış durumda ve büyük yatırımlarla gerçekleşen bir proje.Bu saat projesi tam 10 milyon dolara mal oluyor.Bakalım bu değeri hak ediyormu gerçekten..
  [​IMG]

  Saate bakıldığında ilk göze çarpan özelliği, akıllı bir saat olmak için gayet güzel bir tasarımı var. Ama saat tek başına bir işlev görmüyor. Android ve iPhone cihazlarda desteklenip telefon için ikinci ekran görevi görüyor.
  [​IMG]

  114x168 transflective LCD ekrana sahip olmasının yanı sıra kullanım rahatlığı sağlıyor.Fakat Bluetooth desteği yok. Pepple çoğu müzik uygulamasını destekleyen özelliğiyle uzaktan saatinizle müziği değiştirmenizi ve ses ayarlamanıza yardımcı oluyor.
  [​IMG]
  Akıllı saat Pepple'nin şarzı bir hafta kadar gidebilir.Bütün alışkanlıklarınızı bozacak gibi görünün bu saatin batarya sorununun olmaması da rahatlatıcı.


  [​IMG]

  [​IMG]