Akrep Burcu Temmuz 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 15 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Akrep Burcu Temmuz 2012 Yorumu

  2012 Akrep Burcu Temmuz ayı burç Yorumları

  Akrep burçlular temmuz ayına ortaklaşa para alanlarını etkileyecek bir haberle başlıyor.Bu ay banka, kredi, eşinizin ya da sevgilinizin parası alanlarınızda yeni ve ani başlangıçları yaşamınıza taşıyabilir.
  Ortaklaşa para alanlarınızda yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu tarihler arası özellikle parasal konularda önemli kararlar, önemli başlangıçlar oluşabilir.
  Beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Aşk hayatınızda bazı yanılgılar oluşabilir, kendinizi gerçekçilikten uzak tutmamaya çalışın.

  Bu ay yaşadığınız şehri ya da oturduğunuz evi değiştirmek isteyebilirsiniz. Kısa seyahatlerinizin nedeni bunlar da olabilir.
  İş arkadaşlarınızın büyük faydasını göreceğiniz bir ay içindesiniz. Ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye başlayan Merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak.

  Temmuz ayı sizin için unutulmaz bir ay olacak.Özel hayatınızda bir düğüne, mezuniyet törenine, eski arkadaşların toplantısına, sektör seminerine veya bir kutlama partisine katılabilirsiniz. Ay, lükse düşkün Jüpiter'e yakın duracağı için gerçekten muhteşem olmaya aday.

  Aşk hayatınız Temmuz ayı içinde çok güçlü Güneş, tüm sıcaklığıyla aşk evinize geçecek ve dört hafta boyunca burada kalacak. Bu dönemde mutlu sosyal gelişmeler sizi bekliyor. alıntı