Akrep Burcu Yükseleni Bulma

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve DoganKorkut tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. DoganKorkut

  DoganKorkut

  Katılım:
  5 Mart 2012
  Mesajlar:
  17
  Akrep Burcu Yükseleni

  Akrep burcu yükseleni bulma


  Inatçi,bildiginden sasmayan,dayanikli ve istedigini en sonunda elde eden birisiniz. Bazen sizin için renkler ya beyaz ya da siyahtir ! Kiskanç, hatta kinci birisiniz. Hedefiniz her seyde derinlesmek ve sonunda zirveye ulasmaktir. Ama her sey olursa olur diye kabul edilemez o da baska tabi ! Siz baskalarinin göremedigi çok farkli ve gizli noktalari görebilirsiniz. Bunlari birbiri ile bagdastirip baska boyutlar elde edebilirsiniz. Analiz etmek, arastirmak sizi farkli noktalara tasir. Asla elindeki ile yetinmeyen birisi olursunuz. Hangi konuyu ve hangi alani seçerseniz seçin sonunda basariyi yakalayacaksiniz. zaten basarili olmak istegi sizde tam bir hirs kasirgasi seklindedir. Ancak, bu kasirga terse dönüp size de zarar verebilir ! Kimsenin sizi geçmesine izin vermezsiniz. Zirvede kalmak sizin için çok önemlidir.

  Sizi geçinilmesi zor birisi olarak kabul edebiliriz. Memnun edilmeniz çok zordur. Mutlaka bir yerden bir huzursuzluk çikartacak bir sey bulursunuz. Bu da bazen mantikli bazen de mantiksiz olacaktir. Son derece kiskanç ve kinci sayilirsiniz. Size yapilan kötülükleri asla unutmazsiniz. Bunu da ancak öç aldiktan sonra affedersiniz ! Genel olarak baskalarindan öç almak duygusu hakim oldugundan uzun vadede haksiz yaptiginiz bir sey sonunda size zarar verebilir. Akrebin kaçacak delik bulamayinca kendi ignesi ile kendini sokmasi gibi zarari siz çekebilirsiniz.

  Sizi çok iyi bir dost ama o kadar da zorlu bir düsman olarak kabul etmeli. Sevdiginiz insanlarin gereklerini onlardan daha fazla düsünürsünüz. Son derece bagli ve sadik bir dost olabilirsiniz. Fakat kizdiginiz zaman da zalim bir düsman olabilirsiniz. Gizlilik, ketumluk ve kararlilik önemli özel yanlarinizdir. Kendinizi saklarsiniz ama baskalarinin her seyini merak edersiniz. Fazla konusmayan, daha ziyade dinleyen ve yüzünde soguk ifade bulunan birisi olursunuz. Kimsenin boyundurugu altina girmeyen birisiniz. Akrep seks burcudur derler. Sizin de seks meyliniz gözle görülür biçimde olacaktir. Son derece çekici,esrarli ve erotik birisiniz. Ama kiskançlik boyutlarina bakarsak sevdigine boyunduruk geçiren bir yapiniz var. Olur olmaz seyler için onu kolayca suçlarsiniz.

  Gizli isler planlamak,esrarli seyleri desmek ve arastirmak,mistik konularla ilgilenmek ve sezgilerin gücünden yararlanmak sizin isinizdir. Az konusmayi beceren yapiniz gizli isler planlamakta sizi basarili yapar. Söyle veya böyle, sizinle geçinmek çok zordur. Çok güçlü olup diger insanlari yönetirsiniz. Ipler hep sizin elinizdedir ve onlara aman vermezsiniz. Bunu açik sekilde yapacak gücü olmayan bir Akrep Yükselen ise isini gizlice yerine getirmeye bakacaktir.

  Sizin vücudunuz orta veya biraz daha uzun olabilir. kalinca ve kemiklidir. Güçlü ve biçimli bir havasi olur. Tatli ve etkili gözleriniz vardir. Kaslariniz ve gözleriniz dikkat çeker. Özellikle bakislariniz derin ve etkileyicidir. Yüzünüz genellikle uzun ve büyükçe olur. Kollar ve bacaklar da çok güçlüdürler ve kasli yapilari vardir. Kulaklariniz basiniza yapisik,boynunuz orta uzunlukta ve kalincadir.