Aslan Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 9 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Aslan Burcu Ekim 2012 Yorumları

  2012 Aslan Burcu Ekim Ayı Falı Aylık Burç Yorumu

  Aslanlar,bu ayı gayet akıllı bir şekilde değerlendirmeniz gerekir ve bu ayın değerini bilmelisiniz.Her sene Güneş bu tarihe geldiğinde canlanıp, dünyaya güvenle baktığınız, etkileme gücünüzün arttığı bir döneme giriyorsunuz.Ayrıca cömert tavırlarınızın yükseldiğini fark edeceksiniz.
  Ekim ayında Girişimleriniz adına fırsatlar yakalayabilirsiniz.Şansınız bol olacak, Bu ay atacağınız adımlar, önünüzdeki bir yılı şekillendirecek. Bu yüzden evde oturmaktan kaçının veya aynı düzende giden hayatınızdan bir an önce sıyrılın. Fırsatları avantajlara çevirecek ortamlarda bulunmaya gayret edin.Akıllıca değerlendirilmesi halinde yine bu süreçte, kişisel anlamda yapmayı düşündüğünüz işleri, girişimleri ele alabilir, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.
  [​IMG]

  2012 Ekim ayında çok değişeceksiniz,eskiden düşünmediğiniz, hiç aklınıza bile gelmeyen ya da hayatta yapmam dediğiniz şeyleri yapar konuma gelebileceksiniz. Bu etkiler altında bazılarınız yeni bir eve taşınmak, satın almak ve hayatınızı yönlendirmek isteyeceksiniz.

  Eğer aşkta sorunlarınız varsa, daha önce gerçekten, zorlu ilişkiler nedeni ile hayal kırıklığı yaşadıysanız bu ay sizin için bambaşka olacak.
  Astrolog Yasemin Boran 2012 Ekim Ayı Aslan Burcu yorumudur..​