Astral Seyahat Nedir Nasıl Yapılır kısaca

Konusu 'Bilgi bankası' forumundadır ve webkolik tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Astral Seyahat Hakkında Kısa Bilgi, Astral Seyahat Nasıl Yapılır,

  Günümüzde en çok tartışılan konulardan biridir. Bilim adamlarını bu konuda ikiye bölmüştür. Astral seyahat, insanın uyku halindeyken ruhunun bedeninden ayrılarak başka yere gitmesidir. Farklı bir boyuta geçiş yapan ruhun insan bilincinden uzaklaşır ve rüya görürler.

  Özellikle bu konu üzerine çalışma yapan Robert Monroe bir açıklık getirmeye çalışmış. ABD'de çalışmalarını sürdüren yazar yatarken stres ve gevşeme durumlarında gerçekleşmektedir. İnsanların uykuya tam dalacakları anda ruhun göbek kısmından ayrılmaya başlarken kalp atışları ve heyecan artar. Bunun nedeni ruh kendi bedenini gördüğü zaman heyecan duymaktadır.

  Bu konuyla ilgili New York’da yaşayan A.S. adlı bir kişi tarafından iddia ortaya atılmış.. Bir gün öncesinde astral seyahat yaşayarak soruların bulunduğu odaya gittiğini ve ertesi gün sınavda aynı soruların çıktığı anlaşılınca araştırmalar daha çok hızlandırılmış.
  Astral seyahat yapacak olanlar öncelikle sessiz ve karanlık bir odada olmaları gerekmektedir. Yataklarına uzanmış bir şekilde bekleyecekler ve gözlerini kapattıklarında gördükleri siyah noktalara ulaştıktan sonra da gidecekleri yeri düşünecekler bu noktadan itibaren hareketlenmeler başlayacaktır ve astral seyahate çıkmaya hazır olacaksınız demektir.