ASUS'tan Hediye Yağmuru!

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  ASUS'tan ocak ayı boyunca hediye yağmuru!

  [​IMG]

  ASUS Hem oyun dünyasına getirdiği yeniliklerle hem de sosyal medya üzerinden düzenlediği yarışmalarla adından sıkça sözettiren Asus 2013'de de sosyal medya üzerinden bir 'Yeni Yıl Yarışması' başlatıyor. Birinciye TAICHI, ikinciye Transformer Book ve üçüncüye de ZENBOOK hediye edeceği yarışma başlıyor.

  İnanılmazın Peşinden Git, Asus Kazan!

  ASUS ocak ayı boyunca sürdüreceği yarışmanın sloganı ''İnanılmazın peşinden git'' olarak duyurdu. Bu yarışmayı kazanan birinciye ASUS TAICHI, ikinciye ASUS Transformer Book ve üçüncüye ASUS Zenbook ödülü verilecek.

  [​IMG]

  ''Yeni Yıl Yarışması''nda 10 soru olacak. Sorulara 20 saniye içinde cevap verme zorunluluğu var. Her soru için yarışmacılar 20 saniyeden artan sürelerin toplamı kadar puan kazanacak. Her yarışmacıya başlangıçta üç katılım hakkı verildiği yarışmada, dileyen daha sonra her gün girerek birer katılım hakkı daha kazanıyor ve aynı gün on arkadaş davet ederse bir yarışma hakkı daha kazanabiliyor.
  [​IMG]

  2013’ün Ocak ayı boyunca devam edecek olan ASUS ''Yeni Yıl Yarışması''nın kazananları şubat ayı başında ASUS Türkiye’nin Facebook ve Twitter sayfalarında duyrulacak.

  www.facebook.com/asustr ve www.twitter.com/asustr adreslerinden hem yarışmaya katılabilir hem de ASUS’taki yeniliklerden haber alabilirsiniz.
  [​IMG]