Atv Doksanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu, Hangi Kanalda, Ne Zaman

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve webkolik tarafından 30 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Atv Doksanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Atv Doksanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu,Doksanlar Dizi Hangi Kanalda, Saat Kaçta yayımlanacak?

  Doksanlar Dizi Konusu


  [​IMG]

  1990′lar ilk özel televizyonların yayına başladığı, her yerde özel radyoların dinlendiği, neredeyse her mahallede pop yıldızı olmak isteyen gençlerin bulunduğu, cep telefonuyla, bilgisayarla tanıştığımız yıllardı. Doksanlar; moda, giyim kuşam, müzik gibi neredeyse bütün sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın büyük bir dönüşüm yaşadığı dönemi iki aile ve onların çocukları üzerinden anlatacak.

  Hikaye, 1990 yılının yaz aylarında başlar. İşini bilmeyen memur Bekir ve müteahhit Nuri Tuncay kardeşler, babalarına ait bir arsa yüzünden bir kaç yıl önce birbirlerine küsmüşlerdir. İki ailenin reisleri ve eşleri bu küslükten dolayı birbirleriyle konuşmamaktadırlar. Bekir’in liseye giden Özlem ve ilkokul öğrencisi Zeynep, Nuri’nin ise biri nişanlanmak üzere olan Mustafa, lise öğrencisi Emre ve ilkokula giden Gökhan adında üç oğlu vardır. İmkansız aşklar, ilk gençlik heyecanları, üniversite hayalleri, yırtma mücadeleleri, gelin kaynana çatışmaları, aileler, çocuklar...


  Doksanlar Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri


  Mustafa Tuncay (Ümit Erdim), Tuğba Karaman (Derya Şensoy), Nuri Tuncay (Deniz Oral), Şükran Tuncay (Esra Dermancıoğlu), Bekir Tuncay (Renan Bilek), Sevinç Tuncay (Sinem Yener Ekşioğlu), Mustafa Tuncay (Arif Erkin Güzelbeyoğlu), Patlak Emin (Erkan Köse), Özlem (Zeynep Anıl Tatdıran), Çeyizci Süheyla (Açelya Akkoyun), Feminik Deniz (Beste Bereket)Aysel (Semiha Bezek), Atilla (Anıl Altınöz), Emre Tuncay (Ayberk Aladar), Muavin Veysel (Adem Yılmaz), Minibüsçü Mesut (İbrahim Aslan), Süheyla’nın Eski Sevgilisi Orhan (Erdal Bilingen), Bakkal Lütfü (Mehmet Ulusoy), Yönetmen Fahri (Ferhat Yılmaz), Gamze Özalan, Hande Soral, Atılay Uluışık, Pelin Öztekin..


  Doksanlar dizisi Atv kanalında Çarşamba günleri Saat 21:00 da yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Tekrarı ise Cumartesi günü öğleden sonra Saat 15:00 da ve Pazar günü akşama doğru Saat 17:00 da.
   
  Son düzenleme: 30 Temmuz 2013