Bal köpüğü saç rengini evde nasıl yaparım

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve Nehir tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Nehir

  Nehir

  Katılım:
  9 Ocak 2013
  Mesajlar:
  6.559
  bal köpüğü saç rengi evde nasıl boyanır

  Bal köpüğü rengi son yıllarda modacılar ve kuaförler tarafından çok tercih edilen bir renk oldu. Gerçekten de pek çok kadına bu renk tonu çok yakışıyor. Ancak evde bu renk tonunu tutturmak çok zor olduğu için saç boyama işlemini evde değil kuaförde yapmanızı tercih ederiz.
  Bal köpüğü çok açık veya çok koyu bir sarı renk değil. Aslında piyasada bal köpüğü renginin tonları bulunsa da bunlar gerçek bal köpüğü rengi olmuyor. Bu tonu elde etmek çok zor olduğu için farklı karışımlar kullanılabiliyor. Ayrıca mevsimlik bir saç rengi olduğu için hem yaz mevsiminde hem kış mevsiminde oldukça işlevsel bir renk.
  Saçlarınız koyu renkse bal köpüğüne çevirmek için küllü kahve ve açık sarı tonlarını karıştırmanız gerekir. İşte böylece güzel bir bal köpüğü tonu tutturmuş olursunuz. Saç boyama tüyosu ise şu: Açık renkli saçlarınız varsa saçlarınızı daha sıcak tonlara boyarsanız turuncu olur. Ancak boyayı kül tonları uygularsanız bal köpüğünü elde edersiniz. Ayrıca neva color rengiyle altın sarısını karıştırıp bal köpüğü saç rengi elde etmeniz mümkündür.