Başak Burcu 2012 Ağustos Ayı Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Başak Burcu 2012 Ağustos Ayı Yorumları

  Başak Burcu Ağustos 2012 yorumu


  Başaklar Ağustos ayını oldukça heyecanlı ve hareketli geçirecekler.Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler keyfinizi arttırabilir. Özel hayatınızda ise kafanız biraz karışık görünüyor, duygu iniş çıkışlarınız bu ay içinde artabilir. Bu ay yeni konu ve açılımlar için heyecan duyabilirsiniz fakat harekete geçerken daha sağlam ve yavaş hareket etmeniz yararınıza olacak.
  Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor.Önemli planlarınız varsa bu ay boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. İş ve kariyer alanlarınızdaki ilişkilerinizde ve hizmetlerinizde bazı sorunlar ve hayalkırıklıkları yaşadıysanız
  [​IMG]

  19 Ağustos tarihi itibarıyla artık bu sorunlar geride kalmaya başlayacak. Bu tarih sonrası artık rahatlayabilirsiniz.. Ayrıca kafanızda düşündüklerinizin, planladığınız bir takım fikirlerin hayatınıza daha rahat geçtiğine şahit olabilirsiniz.
  İş ve kariyer alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Olumsuz gözüken olaylar, olumlu olarak size yansıyabilir.
  Ağustos Ayı sonunda sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla ya da sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu ay para alışverişlerinize dikkat etmeniz gerekecek.

  kaynak-astrolojiburc.com