Başak Burcu Kasım 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Başak Burcu Kasım 2012 Falı

  Nuray Sayarı Başak Burcu 2012 Yorumu

  Başak Burcu Kasim 2012 Yorumu Bu ay bilge, inançlı ve iyimser bir döneme giriyorsunuz. çevrenizdekilerin sevgisini sıcak ve sempatik tavırlarınızla kazanacağınız bir dönemdesiniz.Ama Finansal konularla ilgi baskı görebilir ve dengenizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumda eleştirici ve zor beğenen tavırlardan vazgeçmelisiniz. Kasım ayında özellikle de Jüpiter sizin iş ve kariyer alanınızı etkileyecek, işiniz ve ulaşmayı hedeflediğiniz konularda plan ve projelerinizi bir müddet askıya almak durumunda kalabilirsiniz.
  Bugüne kadar gecikmiş, bir türlü hayata geçiremediğiniz projeler ve organizasyonlar için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
  Bu süreçte eski işlerinizin aksayan yönlerini düzenleme fırsatı bulabilir, patron, iş arkadaşları, yöneticilerin takdirini kazanabilirsiniz. Yeni girişimlerde ise zorlanma riskiniz var.Çevreniz ve kardeşlerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu ay zihninizin odaklanma yeteneği artıyor. Olayları çok daha detaylı düşünebilir, doğru kararlar verebilirsiniz.
  Ancak endişeli tavırlar sorunlar çıkarabilir. Satürn önümüzdeki iki buçuk sene boyunca sizi yakın çevreniz ve iletişim konusunda etkileyecek.
  Aslında yalnız kalmak isteyeceğiniz bir ay geçirebilir, akrabalarınızın sorumlulukları yüzünden biraz sıkılabilirsiniz. Bu arada suskun ve az paylaşımcı bir tavır takınabilir ve çevrenizin eleştirisini alabilirsiniz. Bazı odaklanma yeteneğinizin artacağı ciddi düşünceler içine girecek ve uzun vadeli planlar yapacaksınız.
  Bu döenmde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ailevi konular sizi etkileyecek. Gerginlikler,aile bireylerini de huzursuz edebilir.
  Bu ay ev değişikliği kararları gündeme gelebilir. Eviniz için para harcamak zorunda kalabilirsiniz.
  Aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.
  Gereksiz tartışmalara girip birbirinizi üzmeyin.
  Aynı zamanda para yüzünden de aile içinde yaşayacağınız olaylardan etkilenebilirsiniz.
  Biraz daha hoş görülü olmaya çalışmalısınız. (Alıntı)