Bikiniye göre kişilik analizi

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Berrak tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Berrak

  Berrak

  Katılım:
  21 Mart 2012
  Mesajlar:
  479
  Bikiniye göre kişilik analizi

  [​IMG]

  Herşeyden kişilik analizi çıkartıyorlar.Şimdilerde ise bikininiz karaterinizi ele veriyor.

  Bikiniye göre kişiliğiniz


  Puantiyeli bikini


  Plajda puantiyeli bikini giymeyi tercih eden bir kadın erkeklere göre, biraz seksi, biraz klasik, kendine güvenen ama rahatından ödün vermeyen biri olduğunuzu anlatıyor.

  Çizgili bikini


  Rengarenk çizgilerden oluşan bir bikini modeli tercih ediyorsanız, etrafınıza son derece renkli, yeniliklere açık ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğunuz mesajını veriyorsunuz.

  Düz bikini ve topuklu ayakkabılar


  Eğer düz bir bikini giymeyi tercih ediyor ama ayağınıza topuklu bir ayakkabı giyiyorsanız bu seçime yapılan yorum şöyle; bikininiz belirli kurallar içinde yaşadığınızı gösteriyor ancak topuklu ayakkabılar fark edilmek ve hayatınıza heyecan katmak istediğinize işaret ediyor.

  Mix & Match bikini

  Tercihinizi Mix & Match bikini tarzından yana kullanıyorsanız bu zevkine ve vücuduna güvenen bir kadın olduğunuzu ortaya koyuyor.

  Tepeden tırnağa beyaz

  Plajda tepeden tırnağa beyaz giyinmek biraz cesaret işidir. Herkesin gözünün sizin üzerinizde olacaktır. Ama eğer buna rağmen tepeden tırnağa beyaz giyiniyorsanız çevrenize hem kendinize güvendiğiniz, hem ilgi çekmek istediğiniz, hem de bu ilginin boşa çıkmayabileceği mesajını vermiş oluyorsunuz.

  Seksi plaj kıyafetleri

  Eğer bu tarz bir plaj kıyafeti tercih ediyorsanız, bu ne kadar seksi göründüğünüzün farkında olduğunuzu ve içinizde vamp bir kadın olduğunu gösteriyor.

  Trendy bikini giyenler


  Eğer trendleri yakın takip ettiğiniz her halinizden belli oluyorsa, bu son terece dikkatli ve titiz anlamına geliyor demektir. Dolayısı ile erkeklere göre sizi mutlu etmek biraz zor olabilir.

  Çiçekli bikini

  Plajda çiçek desenli bikini modellerini tercih edenlerdenseniz, çevrenizdeki erkekler sizin masum, sakin ancak bunların yanı sıra kendine güvenen ve zeki bir kadın olduğunuzu düşüneceklerdir.

  Spor tasarımlar

  Eğer bu yaz sahillerde spor bir bikini modeli tercih ediyorsanız, bu etrafınıza rahatınıza düşkün olduğunuz, hiç kimse ve hiçbir şey için bundan vazgeçmeyeceğiniz mesajını verecektir.

  Klasik bikini


  Hayata renk katmak için illa ki enteresan şeyler yapmaya gerek yok. Eğer siz klasik bir kadınsanız, bu bikininizden de anlaşılacaktır. Muhtemelen siz bikini tercihinizi klasik bir modelden yana kullanacaksınız. Bu da etrafınızda heyecan arayan beylere sizden uzak durmalarını çünkü çılgınlık yapmanın pek size göre bir şey olmadığı mesajını verecektir.