BlackBerry Messenger Paketi

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 18 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  BlackBerry Messenger Paketi Nasıl Alınır?

  BlackBerry Messenger Paketi Ayda 5 TL'ye sadece Avea Bayiilerinde..

  Blackberry akıllı telefon kullanıcıları, Avea’dan BlackBerry Özgür Paket, BlackBerry Ekonomik Paket ve BlackBerry Messenger (BBM™) Paket ile ihtiyaçlarına uygun internet paketini ayda 5 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla seçme fırsatı buluyor.

  Avea, faturasız BlackBerry cihaz sahibi kullanıcılarına internet ihtiyaçlarına uygun yeni BlackBerry internet paketleri sunuyor. BlackBerry Özgür Paket, BlackBerry Ekonomik Paket ve BlackBerry Messenger (BBM™) Paketi ile farklı kullanım alışkanlıklarına özel geliştirilmiş internet paketleri ile faturasız hat sahibi Avealılar, internetin keyfini doyasıya yaşayabilecek.

  [​IMG]
  BlackBerry Messenger (BBM™) Paketi ile Avea, müşterilerine ayda sadece 5TL’ye sınırsız mesajlaşma fırsatı sunuyor. Bu paketi tercih eden Avealılar, her an her yerde sınırsız mesajlaşmanın keyfini çıkarırken, paket seçimleriyle aylık bedava 100 SMS de kazanacak.Mesajlaşmakla yetinmeyen ve sosyal medyadan ayrı kalamayan kullanıcılar için BlackBerry Ekonomik Paket ise faturasız AVEA BlackBerry kullanıcılarına ayda sadece 9TL’ye sunuluyor.

  Faturasız Avea’lılar, aylık 250 MB’lık internet paketiyle BlackBerry Application World üzerinden istedikleri uygulamayı indirebilecek. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara erişebilecekler.

  Avea’nın BlackBerry kullanıcılarına sunduğu diğer bir alternatif olan BlackBerry Özgür Paket’i seçen faturasız BlackBerry kullanıcıları ise ayda sadece 16TL’ye BlackBerry cihazlarının keyfini doyasıya yaşayacak. E-posta ve interneti sürekli kullanan abonelere yönelik sunulan pakette, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara giriş, anlık mesajlaşma uygulamaları, BlackBerry Application World ve BlackBerry cihazlarının vazgeçilmezi BlackBerry Messenger uygulaması yer alıyor.