Boğa Burcu Ekim 2012 Falı

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 9 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Boğa Burcu Ekim 2012 Yorumları

  Boğa Burcu Ekim 2012 Ayı Yorumu Falı

  2012 Ekim Ayında Boğa Burcunu neler bekliyor? İşte ünlü astrologların 2012 ekim ayı boğa burcu yorumu:Sevgili Boğalar, Ekim ayına seyahat, eğitim, medya, yabancı ortaklı işlerinizle başlayacaksınız Bu ay, Önemsediğiniz gruplar veya mesleki iş bağlantısı kurduğunuz kişilerin size olan yaklaşımlarını daha net anlıyorsunuz. Aynı yerde çalışmadığınız ama iş dostunuz olan kişilere yakın durmak bu ay size kazanç getirebilir. Kendinizi özgün şekilde ifade etmekten taviz vermeyin. Yine yeni stratejilerin, rekabet oyunlarının gidişatı belli oluyor. Kimi Boğa’lar bu süreçte aşırı ısrardan ve değişmek istememekten dolayı kendi kendilerini sıkıntıya sokabilirler.
  21 Ekim'de iş konularında hayal kırıklığı duymanıza neden olabilir.Kimileriniz çalıştığı yerdeki sorunlar veya umduğunu bulamama nedeniyle kendini rahatsız hissedebilir. İki farklı görünüm sonucunda, iş aramak, iş hayatınızla ilgili konulara çare bulmak isteyebilirsiniz. Çünkü mevcut durumun sizi tatmin etmediğini bileceksiniz.Ama ay sonu hayata karşı isteğiniz yüksek olmayabilir.

  Bu ay bazı kişilerle görüşmeleriniz olabilir. Güveniniz sarsılıyor.Kafanız karışacak,sonunda kendinizi hayatın akışna bırakacaksınız. Bazı işbirliği, işle ilgili yeni gelişmeler, paylaşılan yeni fikirler güzel ve umut verici olsa da, zamanının gelmediğini hissedeceksiniz. Diğer yandan çok önce vermiş olduğunuz bir borcu tahsil etmek ya da aidat, vergi gibi başvurunuz olduysa buna gecikmiş bir olumlu cevap almak sizi sevindirecektir
  Alıntıdır