Boğa Burcu Eylül 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Boğa Burcu Eylül 2012 Yorumu

  Boğa Burcu 2012 Eylül Ayı Falı

  2012 Boğa Burcu Eylül Yorumları: Bu ay yıldız haritanızın kariyer ve statü yöneten bölgede bir dolunay oluşuyor. Dolunayın enerjisiyle önemli gelişmeler bir anda ortaya çıkabilir. Parasal konularda, ticaret işlerinizde, sahip olduğunuz mallar alanınızda bazı sorunlar ve aksilikler yaşadıysanız. Eylül itibariyle düzelmeye başlayacak ve siz bu alanlarda rahatlamalar yaşayacaksınız.
  Yine emlak ya da gayrimenkulle ilgili bir işiniz varsa olumlu bir dönem olacak. Aşk hayatınızda sabırsızlık ve acelecilikten uzak durun. Ayrıca Eylül ayının ikinci yarısını etkileyecek Güneş-Jüpiter altmışlığı gelişime ve genişleme şansınızı arttırıyor, Lider konumunda olmayı sevmeniz iş ve kariyer alanında kolay ilerleme şansı veriyor.
  [​IMG]
  Finansal konularda da olumlu etkileri vardır. Bu açının olumlu etkilerini eğitim ve yayıncılık, seyahatler ve yabancılarla ilişkiler, turizm, hukuk ve adalet, din ve inançlar, felsefi temalar ve kişisel gelişim alanlarında görebiliriz.

  Dost kişilerle keyifli sosyal aktiviteler paylaşmak için de çok iyi bir ay. Ay boyunca gireceğiniz sosyal ortamlarda sürprizli ve sevindirici tanışmalar olabilir. Bir teklif almanız sizi sevinçten havaya uçurabilir.
  Astrolog Yasemin Boran 2012 ​