Boğa Burcu Temmuz 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 12 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Boğa Burcu Temmuz 2012 Yorumu

  2012 Boğa Burcu Temmuz Ayı Yorumları

  Yılın en güzel aylarından biri sizi bekliyor. Değerli boğalar,temmuz ayına evinizde oluşacak tutulmaların etkisiyle başlıyorsunuz. Bu kavuşum, ailevi, kişisel girişim, çalışma hayatınız ve maddi kazancınızla alakalı meseleler üzerinde de etkilidir. Şansınızı siz yaratıyorsunuz. Tutarlı, uzlaşmacı kişiliğinizi tüm görüşmelerde ortaya hiç çekinmeden koyun. 6 ay boyunca parasal konular gündeminizde yerleşiyor.

  İş ortamlarınızdan iyi paralar kazanacaksınız. Yeni iş teklifleri gündeme gelebilir. Birden fazla işle uğraşabilirsiniz. Bir alacağınız varsa gayet olumlu etkiler altında olacaksınız.

  11 Temmuzda hayatınıza yön vermeniz gereken konularda oldukça iyimser ve keyifli konuşmalar ya da görüşmeler gündeme gelebilir. Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz, yalnız tutamayacağınız büyük sözler altına girmemeye çalışın. Özellikle devletle, gruplarla ve ya organizasyona dayalı işlerinizde gözünüzü dört açın ve gerçekçilikten uzaklaşmayın.
  [​IMG]

  Yine eğitim, medya, inşaat ,ulaşım, petrol ve Ticaretle uğraşan boğalar, bu dönemde olumlu etkileniyor olacak. Boğaların parayla ilgili her zaman kaygılıları sürecektir. Bu nedenle bu sürecin bu anlamda bir zararı olacağını düşünemeyin zaten hangi yatırımın başarılı olacağını hangisinin riskli olduğunu, ayrıca harcamalarınız bu dönemde artacağından kendinizi nasıl kontrol edeceğinizi gayet iyi bilirsiniz veya bilmeniz gerekir diyelim.

  kaynak: astrolojiburc.com