Cuma Mesajları - 2014 Cuma Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Cuma Mesajları 2014

  Allahım! bizi dinimizden dolayı küçük düşürmeye çalışanlara fırsat verme. Bizleri İslam dininin yolundan ayırma..

  Ey Rabbim..çalıştığımız işlerde başarılar ihsan et bizlere. Darda ve muhtaç koyma Rabbim. Kötü yola düşenleri gitmiş oldukları yoldan geri çevir. Yuvamıza mutluluk ihsan eyle. Kaldıramayacağımız dertlerle bizleri imtihandan geçirme. Amin...Hayırlı Cumalar

  Bütün güzeliklerin anahtarını kendinde bulunduran ''Allahım'' Hakkımızda en hayırlı kapıları aç… Amin. Cumanız bayram tadında olsun..
  Cuma-Mesajlari-2014-Cuma-Mesajlari.jpg
  Yüce Allah'ım, fayda getirmeyen bilgiden, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, korkaklıktan, tembellikten, cimrilikten, hayatın ve ölümün fitnesinden,kabir azabından, Sana sığınırım.

  Günlerin en kıymetlisi cumadır. Cuma günü Bayramlardan daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette de müminlerin bayramıdır. Cumamız Mübarek Olsun.

  Allahım!.. Bizleri Sana boyun eğenlerden kıl, tevbemizi kabul et, neslimizden Sana itaat eden bir ümmet çıkar. Çünkü tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen’sin Allah'ım. Alemlerin efendisine selatu selam ile.. Hayırlı Cumalar Olsun..

  Önce yollar uzanır Rabbe yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görebilmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et RABBİN için. cumamız mübarek olsun.

  Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı,sen yalnızlığıma arkadaş olan, yolda kalmışların yoldaşı ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Kalbimizi imanla doldur.

  Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. mutluluklar hepimizin olsun. Ne kurduğumuz bağlar bozulsun, ne de dostlarımız unutulsun. cuma günümüz mübarek olsun.

  Herkese nasip olmayan mutluluk denilen o en güzel duygu sizinle beraber olsun. Hayırlı cumalar.. dilerim.

  Bazı anlar vardır ki en muhabbetli en uhuvvetli, en içten müminlerin bayramıdır böyle zamanlar.En güzel gününüz cuma bayramınız olsun. Dua ile..