Cynthia Watros biyografi

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Cynthia Watros Kimdir biyografisi, Cynthia Watros hakkında

  Libby karakteri ile tanınan Cynthia Watros, Lost dizi oyuncusudur. Amerikalı Emmy ödülü aldı ve aynı zamanda sinema ve tiyatro sanatçısıdır.Boston Üniversitesinde eğitimini taamladıktan sonra New York'a gittti.Orada televizyonda yayımlanan Guiding Light dizisinde yer aldı. Cynthia Watros eroin bağımlısı hemşire rolü ile Emmy ödülünü kazanmıştır. Daha sonra Titus ve Drew Carey Show dizilerinde de oynayan güzel oyuncu Cynthia Watros 2005-2006 yıllarında Lost dizisinde psikolog Libby karakteri ile göründü.

  Cynthia Watros hayatı


  [​IMG]
  Watros ve Lost dizisinin diğer soyuncularından olan Michelle Rodriguez dizinin çekildiği Ohau, Hawai'de alkollü araç kullanma nedeniyle tutuklanmışlardır. Daha sonra da dizinin Two for the Road adlı bölümünde her iki karakter de öldürülmüştür. Dizinin fanatikleri bunu tutuklanmaya bağlasalar da Rodriguez tarafından bu inkar edilmiştir.
  Evli olan Cynthia Watros ikiz kızları var.Watros gençliğinde yakalandığı idiopatik trombositopenik purpura hastalığı nedeni ile uzun yıllar tedavi altında kalmak durumunda kalmıştır.