Doğum günü mesajları - Doğum Günü Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Doğum günü mesajları - Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günün Kutlu Olsun Mesajları


  -Arkadaşlar birer yıldızlar gibidir, her zaman göremezsin ama senin için her zaman olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bu gün beni göremesen de bil ki yanındayım… Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Birlikte nice senelere… Doğumgünün kutlu olsun

  -Bir sene daha geçti ama sakın üzülme vakit çabuk geçiyor diye.. herkes aynı şeyi yaşıyor unutma. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Bütün dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...

  -Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

  -Bu gün beni göremesen de bil ki yanındaıym... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatin tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. ıyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Dogumgünün kutlu olsun!

  -Bu Günü sana veriyorum dogum günüm KUTLU olsun..
  [​IMG]

  -Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

  -Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

  - Güzel anıları saklamanın en iyi yolu, onları yenileri ile tazelemektir. Yeni bir yaş, buna başlamak için doğru zaman olabilir. Doğum gününüz kutlu olsun.


  -Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

  -Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!


  -Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..

  -Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

  -Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!
  [​IMG]

  -Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..


  -Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

  -hayatın boyunca hep mutlu olursun inşallah bu hayat ikimize bol bol mutluluk getirsin iyiki varsın iyiki hayatımdasın

  -sen sen ve sen mutulusun mutlu ol duğum günün kutlu ol

  -iyiki dogdun iyiki benimsin dogum gunun kutlu olsun yesil gozlum

  -Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun...

  -Seni herşeyden çok seviyorum bel ki de bu yüzden bu ömür güzel iyiki doğdun sevdiğim

  [​IMG]
  -Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!


  -Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.
  Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara...

  -sen bileklerimsin,yasadidim hayatin icinde can nefesimsin webokur.com sen bir begil bin asira bedelsin,sen hayatimda ki tek ozelsin herseyim dogun gunun kutlu olsun
  Doğum günün kutlu,mutlu,husur olsun

  -Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir... Gelece?ini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

  -Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara......

  -Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar deĞerlisin, iyi ki doĞdun birtanem.

  Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..