Eşe ve Sevgiliye Çok Özel Doğum Günü Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ceren tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör

  Katılım:
  4 Kasım 2014
  Mesajlar:
  2.233
  Eşe ve Sevgiliye Çok Özel Doğum Günü Mesajları


  Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

  Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

  Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara......

  Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..

  Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

  Sevgili karıcığım Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

  Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..


  Sen varken dünyada huzur var etrafımda SEN varken yanımda hergün mutluluktur bana iyiki Doğdun, Doğum günün kutlu olsun canım...

  Severken sevilmekdir önemli olan, sadece severken sevilmemektir üzücü olan, Bu hayatta üzülmeyeceğimiz gerçek olan, Bir gerçek var oda SEN ve BENIM olan iyiki Doğdun Aşkım, Doğum günün kutlu olsun..

  Seni düşündüğümde gecelerime güneş doğar sanki, sen yanımda, aklımda, kalbimde olunca ayazın soğukluğunu bile hissetmez bedenim benim güneşim sensin sevgilim iyiki doğdun birtanem, doğum günün kutlu olsun sevgilim..

  Yanında olamasamda bu özel günde kalbim seninle, beni göremesende hisset beni gözlerinle. Sen benim için hergün yeni doğan bir bebeksin iyiki varsın iyiki doğdun sevgilim..

  Zaman sensiz durdu sanki dünyamda, sen yokken ne huzur var nede mutluluk hayatımda, şimdi yanımda olmasanda kalbim seninle bunu asla unutma! doğum günün kutlu olsun bebeğim..

  En güzel dileklerimi kalbimle birlikte yolluyorum sana, sen mutlu olmayı hak ediyorsun bu dünyada bugün olduğun gibi hergün mutlu olman dileğiyle iyiki doğdun arkadaşım doğum günün kutlu olsun..

  Senin sayende öğrendim hayatın anlamını seninle paylaştık mutluluğu, acıyı! Sen benim canımda cansın bugün her gününden mutlu olman ümdiyle karıcığım iyiki doğdun birtanem doğum günün kutlu olsun..

  Sensizlik olsada şuan hayatımda, tutmasam elini görmesemde yüzünü şuanımda. Biliyorum mutlusun şuan orada seninle yaşıyorum o mutluluğu olmasanda yanımda! doğum günün kutlu olsun daima...

  Bugün senin için özel bir gün, senin için özel olan bu güzel günde mutluluğu ve huzuru gözlerinden ve kalbinden ALLAH eksik etmesin, iyiki varsın iyiki doğdun, doğum gününkutlu ve hayırlı olsun...

  Sen yanımda olmasanda ellerimde ellerinin sıcaklığı var, birbirimizden uzak olsatda bildiğim tek birşey var oda seni tanıdğım gün ben doğmuşum sevgilim, iyiki doğdun doğum günün kutlu olsun Aşkım..

  Sensizliği seni düşünerek avutturmaya çalışsamda kalbime gözlerim izin vermiyor teselliye, gözyaşlarım sel olurken hayalinle, çığlıklar içimde büyür her nefesimde. Sen mutlu ol yeter bana sevgilim iyiki doğdun bebeğim doğum günün kutlu olsun herşeyim...

  Kışımı bakışlarınla yaza çevirdin, sonbaharlarımı gülüşlerinle ilkbahar yaptın, 4 mevsimi hep seninle yaşadım iyiki doğdun canım sevgilimm,, doğum günün kutlu olsun...

  Omuzumda başın eksik olsada, kalbinle hisset beni yanında. Ellerimde elin olmasada mutlaka o günlerde gelicek bu yalan dünyada ki tek gerçeksin! iyiki benimsin iyiki varsın ve iyiki doğdun sevgilim..

  Bir mesaj duygularımı sana ne kadar anlatacak kadar kelimeye sahip olabilir ki? benim duygularım anlatmakla anlatılamaz SEN varsa duygularımda yazıların bir anlamı kalmaz, iyiki doğdun Aşkım doğum günün kutlu olsun..