Facebook nasıl kapatılır tamamen

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Facebook hesabı tamamen nasıl kapatılır, nasıl silinir?

  Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma 2013

  Günümüzde facebook gibi ağların psikolojik etkileri de ortaya çıktı. Kimi zaman duygular gerçek hayata yansıtılır, çaresizlik,moral bozulmasına ve kendine güvensizliğe neden oluyor. Bunlar aslında gerçek hayatta dışlanmanın getirdiği sonuçlardan farklı değil. Hangi sebepten olursa olsun artık facebook kullanmak istemeyebilirsiniz. Belki bir arkadaşı sosyal ağınızdan silmek yerine ben hesabımı tamamen kapatırım arkadaş diyorsanız ve kararınız kesinse aşağıdaki adımları uygularsanız hesabınız 14 gün gibi kısa bir sürede bütünüyle silinecek ve kapanacaktır.
  [​IMG]

  Facebook ile bağlan ile oturum açtığınız internet siteleri varsa öncelikle o adreslere gidin.Facebook ile bağlanılan bütün sitelerden çıkış yapın.Daha sonra Facebook hesap silme sayfasına girin. Oturumunuz açık değilse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı kapatın.Bunu nasıl mı yapacaksınız. Facebook Hesabınızı silmek isteyip istemediğinizi soracak, onaylayın. Parolanızı ve ekrandaki metni kutucuğa yazın. Eğer hazırsanız Tamam'a basın. Onayladıktan sonra işlem bitiyor.

  Artık 14 Gün boyunca hesabınıza girmezseniz hesap kalıcı olarak tamamen silinecektir. Ama İptal etmek istiyorsanız hesabınıza giriş yapmanız yetecektir.