Facebook'ta Arkadaş Sayısını Arttırma

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Yavuz tarafından 15 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Yavuz

  Yavuz

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.935
  Facebook Arkadaş Sayısını Yükseltme

  Facebook'ta Arkadaş Sayısını Arttırma Hilesi

  Facebook ve diğer sosyal siteleri reklam amaçlı ve internet sitelerine yönlendirmek amacı ile link için kullananların yanında sahte hesap oluşturup arkadaş sayısını çoğalttıktan sonra açtığı bir facebook sayfası ile birleştirerek sayfasının beğenisini yükseltmeye çalışanlar var. Arkadaş sayınızı arttırmak çok kolay, yapmanız gerekenler;

  google.com a giriyoruz, ve “xxx@ hotmail.com” şeklinde aramalar yaparak, google da indexlenen mail adreslerini bir bir buluyoruz. Bu adresler şöyle 20-30 tane olduktan sonra, giriyoruz hotmail kayıt sayfasına.

  Google.com tarafından indexlenmiş olan adresler genelde eski ve kullanımını yitirmiş, boşa çıkmış adresler olabiliyor. Bunları tek tek alabiliyor muyuz, yoksa alamıyor muyuz tek tek denemekten başka bir yol yok. Kayıt sayfasında kullanılabilir bir adres bulana dek tüm listemizi deniyoruz. Bulduğumuz boştaki mail adreslerini tek tek not edip, 5-6 tane bulduktan sonra pencereyi kapatıyoruz. Zaten 3-5 mail reg ettikten sonra modeminizi resetleyip ip adresinizi değiştirmek gerekmektedir.

  Google.com tarafından index alan maillerin, bu mail sahiplerini tanıyan veya tanımayan birçok kişinin eklediği bir gerçektir. Ve Facebook.com a kayıt olurken verdiğiniz mail adresindeki kişiler karşınıza gelir, Facebook.com da kaydı olmayan kişiler ise tarafınızdan otomatik olarak davet edilinip, beklemeye başlanılırlar. Bu daveti alan adresler Facebook.com a reg olur olmaz o kişilere sizin tarafınızdan da arkadaşlık isteği yollanır.

  Şimdi burada biz google.com adresinde indexlenen mail adreslerini Facebook sayfamıza gelip, “Arkadaşlarını bul” bölümünde mail adresinizi kaydettikten sonra, girmiş olduğunuz mail adresine daha önceden gelen davetler aktifleşmeye başlarlar, bu davetler bizlere arkadaşlık talebi olarak tek tek gelmekte ve bize düşen ise oturup arkadaşlık taleplerini keyifle onaylamaktır. Bu yolla “3 saat içinde 5000 Arkadaş” edinebilirsiniz.
  alıntı​