Facebookta hayran sayısı arttırma

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 19 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Facebookta hayran sayısı arttırma nasıl yapılır

  Facebook hayran sayısı arttırmak ve hayranlarınızla bağlılığı artırmanın en etkin yolları şunlardır;

  [​IMG]

  Öncelikle Kısa ve Öz İçerikler Paylaşın

  Facebookun araştırmasına göre 100 ve 200 karakter arasında yapılan paylaşımlar 250 karakterden fazla yapılan paylaşımlardan %60 daha fazla beğen, yorum ve paylaşım kazanmış.

  Fotoğraf ve Video Yükleyin

  Vermek istediğiniz mesaj ile ilgili fotoğraflar ve videolar paylaşmak hayranlarınızla olan bağlılığı kesinlikle artırıyor.

  Düzenli Olarak Gönderi Yollayın

  Düzenli olarak Facebook’ta yapılacak gönderiler hedefinize ulaşmayı kolaylaştıracaktır.

  Hayranlarınıza Sorular Sorun

  Hayranlarınıza sorular sormak sayfanıza olan bağlılığı artıracağı gibi size faydalı olacak geri bildirimler de sunacaktır.

  Sorular Uygulamasını Kullanarak Hayranlarınıza Sorular Sorun

  Hayranlarınızın verilen şıklardan herhangi birini seçeceği ya da sorulan soruya şık ekleyeceği sorular sorun. Bu yolla bir çok cevabı kolayca alabileceğiniz gibi Facebook’ta sayfanızın hayranı olmayan kişilere de ulaşmanız kolaylaşacak.

  Hayranlarınızın Ayrıcalıklı İçeriklere Ulaşmasını Sağlayın

  Hayranlarınızla Facebook’ta ayrıcalıklı, hiç bir yerde yayınlanmamış içerikler paylaşmanız hayranlarınıza kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Yeni çıkacak bir ürünü ya da hiç bir yerde yayınlanmamış bir etkinliğinizin fotoğrafını paylaşmak hayranlarınıza bu duyguyu hissetmeleri için yeterli olacaktır.

  Hayranlarınızı Güzel Kampanyalarla Ve İkramiyelerle Ödüllendirin

  Sadece hazırdaki kampanyaları sunmanız Facebook’taki kullanıcılarınızı etkilemeyecektir. Sadece Facebook’taki hayranlarınıza özel kampanya ve ikramiyeler yapmak sayfanızın bağlılığını artıracağı gibi hayranlarınızın çoğalmasını da sağlayacaktır.

  Vakitli Olun

  Facebook’ta hayranlarınızın aklında zaten olacak konularla ilgili paylaşımlar yapmanız gerekmektedir. Örneğin Anneler gününde bu konuyla ilgili yapılacak bir paylaşım sayfanıza olan bağlılığı artıracaktır.

  alıntı