Galaxy S4'te neler eksik?

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Samsung Galaxy S4'ün eksik yanları!

  Samsung Galaxy S4 cihazını tanıtalı henüz birkaç gün oldu. Cep kullanıcıları yeni akıllı telefonlar arasında çok kararsız kalıyor. Galaxy S4 ile beraber birçok yeni özellik geldi fakat Samsung’un bazı eleştirilen yönleri de bulunuyor.
  Galaxy S4’ün en büyük eksikliği yeni bir tasarımla gelmemesi oldu. Samsung bu telefonu tanıtırken gelecek vaat eden ve detaylı teknolojiler sundu.

  Uzaktan dokunmatik kontrol, akıllı telefonların kıyasıya yarış içinde olduğu bu dönemde oldukça önemli bir özellik. Samsung’un bu cihazı tanıtabilmek için reklamını oldukça iyi yaptı.
  Drama Shot, Story Album gibi bir çok farklı özelliğin yanında tasarımda da değişiklik yapması, yani S2’den S3’e geçişteki farkı yaratabilirdi.

  En önemli eksiklik telefonun tek elle kullanım zorluğu. Samsung’un yeni cihazı biraz daha büyüdü. Telefonların giderek büyümesi, ister istemez alıştığımız cep telefonu olayından biraz uzaklaşmasına neden oluyor. telefonları tek elle kullandığımız günleri unutacak gibiyiz. Ama uzaktan kontrol Samsung’un bu eksikliğini kapatabilir.

  Diğer bir sorun ise batarya. 2600 mAh az gibi gözüküyor. 4+4 işlemcinin batarya tasarrufuna katkısı büyük olacak.Ancak bu avantajı değerlendirip en iyi batarya performansına ulaşabillirdi. Güçlü bir kamera, birçok ilgi çekici ve batarya düşmanı yazılım, keskin bir ekran bunların hepsi batarya gerektiren özellikler arasında.

  [​IMG]