Google+ Hangouts Nedir?

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Hangout nedir nasıl yapılır?

  Google+ Hangouts

  Bilgisayarınızdan ve telefonunuzdan veya tablet cihazınızdan nerede olursanız olun, yüz yüze sohbet gerçekleştirin, tüm ailenizle görüşün.
  [​IMG]

  Google+ Hangouts Hangouts, ister evde bilgisayarınızı, ister hareket halindeyken Google+ mobil uygulamasını kullanarak, arkadaşlarınızla ve ailenizle görüşmenize olanak tanır. Bir hangout'a en fazla 10 kullanıcı katılabilir ve belirli arkadaşları veya çevreleri davet etmek çok kolaydır. En yeni haberleri paylaşın ve herkesin tepkisini canlı olarak görün veya Youtube kliplerini birlikte izlemek için hangout'a uygulama ekleyin, arkadaşlarınızla poker oynayın..

  Sanal toplantılar düzenleyin..

  En fazla 10 kullanıcının katılabileceği, ekran paylaşımı ve Google Dokümanlar gibi güçlü araçların bulunduğu toplantılarla ekibinizin verimliliğini artırın.

  Görüşmenizi dünya çapında yayınlayın

  İster dünya çapında bir ünlü, ister genç bir sanatçı veya duyarlı bir vatandaş olun; evrensel bir kitle karşısında canlı yayın yapabilirsiniz.

  Tüm aile ile görüntülü sohbet gerçekleştirin

  Hangout nedir ?

  Google plus + sayfasında sağ üstte bulunan "Hangout Yapın" butonu ile yapılan videolu görüşme. Aynı anda 10 kişiye kadar o anda Google plus daki tüm arkadaşlarınızı davet ederek yapacağınız görüntülü yani videolu görüşme.Konferans şeklinde görüşme diyebiliriz ancak buradaki fark herkesin dahili yada harici bir kameraya sahip olması gerekiyor.


  Bu işlem için Google plus hesabınıza giriş yapın.

  -"Hangout Yapın" butonuna basın

  -Bu işlem bir eklenti kurmanızı gerektiriyor, sisteminizde kurulu değilse eklentiyi tarayıcınıza kurun.

  -Daha sonra listenizden arkadaşlarınız ekleyerek videolu konuşmaya başlayabilirsiniz.

  -En fazla 10 kişi Hangout yapabilirsiniz.